A+ ir A++ Klasės Langai, Plastikiniai Langai

A+ ir A++ Klasės Langai, Plastikiniai Langai
A+ ir A++ Klasės Langai, Plastikiniai Langai

Langų pasirinkimą dažnai nulemia kelios labai svarbios jų savybės:

  • garso izoliavimas;
  • šilumos izoliavimas;
  • saugumas (stiklo atsparumas dūžiams, apsaugos nuo įsilaužėlių);
  • šviesos ir saulės šilumos pralaidumas bei apsauga nuo UV spindulių;
  • estetinė išvaizda.

A+ ir A++ Klasės Langai, Plastikiniai Langai

Šiandien statant naujus pastatus bei renovuojant senuosius energinis efektyvumas prioritetas – vis griežtesnius reikalavimus sau kelia ir langų gamintojai. Langai dažnai būna pastato “silpnoji” dalis, prasčiausiai išsauganti šilumą. Per nesandarius langus galima prarasti net iki 45 proc. šilumos energijos. Šiuo metu langai Lietuvoje nėra klasifikuojami pagal energines klases. Tiksliai vertinant langų energinį efektyvumą reiktų atsižvelgti ne tik į paties lango (naudojamų stiklo paketų, rėmų, stiklų ir t.t.) charakteristikas, bet ir tokius aspektus kaip lango pasaulio krypties orientacija (į rytus, pietus bei vakarus orientuoti langai suteikia patalpoms daugiausiai šviesos bei įleidžia saulės šilumos), langų dydžio ir aukščio įrengimas (labai svarbu tinkamas saulės spindulių kritimas) ir t.t. Ekspertai vertindami pastato energinį efektyvumą atsižvelgia į įvairius aspektus, tarp kurių nemažas dėmesys skiriamas langams – vertinamas langų kiekis, jų orinio laidžio klasė bei šiluminė varža.

A+ ir A++ Klasės Langai, Plastikiniai Langai

Specialistai padės jums išsirinkti tinkamiausius langus, paaiškins langų charakteristikas bei patars, kokius vis dėlto langus jums labiausiai apsimoka įsigyti. Be profesionalios specialisto pagalbos dažnai būna sunku išsirinkti energiškai naudingiausius langus – tie langai, kurių savybės įvertinus kainos ir kokybės santykį puikiai tinka individualiam namui, nebus ekonomiškai naudingi nedideliame bute.

Langai ilgalaikė investicija, suteikianti patalpoms pridėtinės vertės, todėl rekomenduojama iš karto pasirūpinti kokybiškais langais bei patikimais montuotojais: įvertinkite ne tik kainą, bet ir siūlomą kokybę, nes šalti žiemomis ir kasmet keisti langus retas, kuris turi noro ir kantrybės.

A+ ir A++ Klasės Langai, Plastikiniai Langai

Langų asortimente:

Plastikiniai langai – Lietuvos klimato sąlygomis specialistų dažniausiai rekomenduojami 6 kamerų plastikiniai langai. Norintiems daugiau išsaugoti šilumos patariama rinktis vidinį lango stiklą selektyvinį, o išorinį paprastą.

Mediniai langai – tai klasika. Jei plastikiniai langai patrauklūs savo gera kaina, tai mediniai langai patraukia savo natūralumu, o šiandien modernios jų konstrukcijos suteikia pastatui prabangos ir ypatingos kokybės. Klientai drąsiai renkasi medinius langus, nes jie patikimi, suteikia būstui jaukumo bei derinami su šiuolaikinėmis technologijomis išlaiko geras izoliacines savybes.

Aliuminio langai – tai modernūs langai, kurie dažniausiai naudojami naujuose verslo centruose, modernaus dizaino individualiuose namuose bei šiuolaikiniuose aukštos kokybės daugiabučiuose. Aliuminio langų kokybė, neribotos dizaino galimybės puikus sprendimas norintiems susikurti išskirtinį patalpų interjerą bei įspūdingą pastato eksterjerą.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *