Aliuminio langai

Aliuminio langai

  Aliuminio langai

Aliuminio langai – vienas geriausių pasirinkimų Lietuvos klimatinėmis sąlygomis. Jie atsparūs dideliems temperatūriniams svyravimams ir kritulių bei aplinkos poveikiui ir įvairiems išlinkimams. Aliuminio langų privalumai lyginant su mediniais bei plastikiniais – žymiai didesnių gabaritų pasirinkimo galimybė ir pigesnė gamyba. Ilgaamžiškumu pasižymintys langai – puiki investicija į šiltus ir jaukius namus ar šiuolaikišką, minimalistinį interjerą verslo pastatuose.

Tvirti, ilgaamžiai ir modernūs aliuminio langai

  • Aliuminio langai gaminami iš apsaugine danga dengtų aliuminio profilių ir stiklinami dviejų arba trijų stiklų paketais.
  • Aliuminio langus galima anoduoti arba dažyti milteliniu būdu visomis RAL spalvų paletės spalvomis, dengti įvairiomis skaidriomis dangomis, imituoti medienos tekstūrą.
  • Aliuminio langų neriboja dydis ir forma, jie dera prie visų stilių ir bet kokio eksterjero.
  • Aliuminio langai yra lengvi, todėl juos lengva ir patogu varstyti.
  • Langų saugumą padeda užtikrinti papildomai montuojami užraktai, apkaustai bei ant stiklo klijuojama nuo dūžių apsauganti plėvelė.
  • Iš aliuminio pagaminti langai lengvai prižiūrimi.

Rinkdamiesi šiuos langus galėsite būti tikri, jog Jūsų pastatas ne tik originalumu išsiskirs iš aplinkos, bet taip pat be abejonės bus erdvus, šviesus ir šiltas. Tad raginame Jus išdrįsti būti kitokiais ir rinktis ne pabodusias plastikines ar medines, bet aliuminio profilio konstrukcijas.

 

Susisiekite su mumis konsultacijai telefonu +370 606 79339 arba el.paštu.

Parašė GRG Group

Siūlome langus ir duris pagamintus naudojant naujausius technologinius sprendimus, kurie išsiskiria aukščiausia kokybe ir modernumu. Mūsų langai yra pagaminti iš geriausių šiuo metu rinkoje esančių PVC profilių.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *