Ar mediniai langai ir durys yra patvarūs?

Aliumininiai langai, aliuminio langai ir durys
Aliumininiai langai, aliuminio langai ir durys

Mediniai langai

  Mediniai langai

Mediniai langai ir durys yra mūsų yra montuojami visoje Lietuvoje. Mediniu langų medieną yra džiovinama specialiose kamerose, kurių drėgnumas siekia 8-12%. Tai leidžia lango rėmui ir durims dešimtmečius stovėti be deformacijos. Mediniai langai yra impregnuoti specialiu antiseptiku kuri apsaugo medieną pelėsių ir puvimo. Todėl mūsų mediniai langai ir durys nebijo neigiamos aplinkos, taip pat saulės ultravioletinių spindulių poveikio. Mediniu langu rėmui yra lakuoti arba dažyti. Todėl mediena laikui bėgant neblunka, nesutrūkinėja ir neišbrinksta.

Kaip užsisakyti medinius langus?

Mūsų ekspertai atvyks, išmatuos, sudarys jums sutartį ir informuos apie langų ir durų kainą. Norėdami užsisakyti naujus langus, nereikia atvykti į mūsų biurą.

Kaip atsiskaityti už medinius langus ir kitas paslaugas?

Kai tik sužinosite galutinę langų ar durų kainą, pasirašote sutartį. Už medinius langus ir kitas paslaugas galite atsiskaityti pavedimu į mūsų nurodyta sąskaita, iš bet kurio Lietuvos banko.Visa jums reikalinga informacija bus nurodyta sutartyje.

Turite klausymų? – Susisiekite su mumis konsultacijai telefonu +370 606 79339 arba el.paštu.

Parašė GRG Group

Siūlome langus ir duris pagamintus naudojant naujausius technologinius sprendimus, kurie išsiskiria aukščiausia kokybe ir modernumu. Mūsų langai yra pagaminti iš geriausių šiuo metu rinkoje esančių PVC profilių.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *