Laiptu gamyba ir montavimas

Laiptu gamyba ir montavimas

Laiptu gamyba ir montavimas

Mūsų laiptų gamyba yra glaudžiai susijusi su laiptų saugumu ir laiptu eksploatacijos patogumu, ekonomiją ir dizainu. Matuojantis laiptus yra labai svarbu teisingai parinkti laiptų vieta ir laiptu karkaso formą, kuriu teisingas parinkimas sutaupys pagalbinių patalpų plotus ir tinkamai integruosis i patalpos interjerą. Laiptuose labai svarbios detalės yra laiptu pakopos ir laiptu turėklai, kurie turės būti tvirti, patogus ir saugus....

Laiptų gamyba ir montavimas – terminai ir sąlygos

Mūsų laiptų gamyba yra glaudžiai susijusi su laiptų saugumu ir laiptu eksploatacijos patogumu, ekonomiją ir dizainu. Matuojantis laiptus yra labai svarbu teisingai parinkti laiptų vieta ir laiptu karkaso formą, kuriu teisingas parinkimas sutaupys pagalbinių patalpų plotus ir tinkamai integruosis i patalpos interjerą. Skyrus daugiau dėmesio laiptų dizainui, jie gali tapti pagrindiniu interjero akcentu. Atlikus laiptų angos apmatavimus, mes jums pasiūlysime tinkamiausiu laiptu variantą, bet jums patiems reikės apsispręsti dėl sudėtinių laiptų gamybos dalių tai yra:
Laiptu gamyba
Laiptu gamyba ir montavimas

  » Kokia bus laiptų konstrukcija?
  » Kokios bus laiptu pakopos?
  » Kokie bus laiptu turėklai?

Laiptuose labai svarbios detalės yra laiptu pakopos ir laiptu turėklai, kurie turės būti tvirti, patogus ir saugus. Kokios bus laiptu pakopos ir laiptu turėklai – variantų ir galimybių yra labai daug ir yra galimi išskirtiniai ir originalūs sprendimai.
Po laiptų apmatavimo ir visu suderintu laiptu sudėtiniu dalių, mes paskaičiuosime sąmata, sukursime laiptų planą ir pateiksime per 1-2 darbo dienas, kuriame visos laiptų pakopos bus išdėstytos vienodo aukščio intervalu.

Užsakovui pageidaujant, darome laiptų vizualizacija aiškesniam busimu laiptų įsivaizdavimui. Ją užtruksime padaryti iki 4 darbo dienų. Laiptu vizualizacijoje jus matysite, kaip atrodys jūsų pasirinkti laiptai, laiptu pakopos, laiptu turėklai, laiptu spalvos ir kiti laiptu elementai.
Priklausomai nuo pasirinkto laiptų karkaso sudėtingumo, ji pagaminsime ir sumontuosime per 3-6 savaites. Laiptu pakopos ir laiptų turėklai yra gaminami lygiagrečiai, tačiau jų montavimą galime atidėti iki grindų dangos ar kitu namo apdailos užbaigimo.

Laiptu montavimas visoje Lietuvoje

Dėl laiptų gamybos galite susisiekti su mumis kontaktiniu telefonu: +370 606 79339 ar el. paštu: