Laiptu pakopos

Laiptu pakopos

Laiptu pakopos gamyba ir montavimas

Mūsų laiptu pakopos yra gaminamos iš kietmedžio medienos. Laiptu pakopos iš ąžuolo ir uosio medienos integruosis į bet koki formuojama namu stilių. Laiptu karkasas yra tarsi laiptų stuburas, kuris nulemia kaip atrodys laiptai, kokios formos jie bus. Laiptu pakopos yra interjero formuojantis elementas. Esame pasiruošę pagaminti visu išmatavimu ir visu spalvų laiptu pakopas, t.y. tokias pakopas, kokių pageidausite.

Laiptu pakopos gamyba ir montavimas

Mūsų laiptu pakopos yra gaminamos iš kietmedžio medienos. Laiptu pakopos iš ąžuolo ir uosio medienos integruosis į bet koki formuojama namu stilių. Laiptu karkasas yra tarsi laiptų stuburas, kuris nulemia kaip atrodys laiptai, kokios formos jie bus. Laiptu pakopos yra interjero formuojantis elementas.
Esame pasiruošę pagaminti visu išmatavimu ir visu spalvų laiptu pakopas, t.y. tokias pakopas, kokių pageidausite. Žinoma, mes patarsime ir atsakysime į visus jūsų klausimus bei rekomenduosime geriausiai jums tinkamus laiptu pakopų variantus.
Laiptu pakopos, Gamyba ir montavimas
Laiptu pakopos, Gamyba ir montavimas

Populiariausios ir ilgaamžiškiausios laiptu pakopos yra:
    »  Ąžuolo medienos laiptų pakopos.
  »  Uosio medienos laiptų pakopos.

Dėl plačios spalvų paletės pasirinkimo gali būti sunku nuspręsti, kurios laiptu pakopos jums būtu tinkamiausios, tad rekomenduojame kreiptis į mūsų profesionalus. Mums yra svarbu ne tik nustatyti, kokio karkaso ir kokių pakopų laiptai jums būtu tinkamiausi, bet yra reikalinga įvertinti jūsų poreikius ir priderinti prie optimaliausio sprendimo.

Medinės laiptų pakopos iš ąžuolo ir uosio medienos, Lietuvoje yra pačios populiariausios. Tautiečių interjere dažnai dominuoja ažuolo ir uosio medis, tad norėdami išlaikyti stiliaus vientisumą, renkasi ir medines laiptu pakopas. Medienos gaminiai taip pat yra vieni pigiausių, tad norintys sutaupyti, turėtų rinktis tiktai medines laiptu pakopas. Kitas kriterijus yra tvirtumas ir ilgaamžiškumas. Ąžuolo ir uosios laiptų pakopos yra labai tvirtos ir ilgaamžės.

Laiptų pakopos kainos neįmanoma įvardinti kol neatliksime visu paskaičiavimų. Iš tos pačios medienos pagamintų laiptu pakopų kaina gali labai skirtis ir tai priklauso nuo laiptu pakopos formos, pakopų skaičiaus, jos dydžio ir panašiai. Kuriant laiptus, kiekvienas atvejis yra labai individualus ir norint sužinoti laiptu kainą ar laiptu pakopų kaina jūsų laiptams, siūlome kuo skubiau kreiptis į mus.

Natūralu, kad jus trokštate kuo greičiau džiaugtis savo naujais laiptais. Skirtingos medienos laiptų pakopos pasižymi skirtingomis charakteristikomis, tad tik pasitarę su mūsų specialistais atrasite tai, kas geriausiai tinka Jūsų namams, o mūsų profesionalus ir kruopštus darbas garantuoja jums kokybišką rezultatą.

 

Laiptu pakopu montavimas visoje Lietuvoje

Dėl laiptų gamybos galite susisiekti su mumis kontaktiniu telefonu: +370 606 79339 ar el. paštu. Pasitarkite su mūsų specialistais ir Jums bus pasiūlytos ir atitinkamos laiptų pakopos.