Laiptu turėklai

Laiptu turėklai

Mediniai laiptu turėklai - gamyba ir montavimas

Mūsų laiptu turėklai gaminami iš įvairiu medžiagų: stiklo, cinkuoto metalo, nerūdijančio plieno, grotelių, medienos ir kitu medžiagų. Laiptų turėklai, tai ne tik laiptų puošmena, o ir atramos, kurios leidžia saugiai pasiekti pirmą arba antrą aukštą. Tinkamas turėklų pasirinkimas, kai yra toks platus pasiūlymas, nėra paprastas, tačiau kartu su mūsų profesionaliu konsultantu, lengvai įmanomas.

Laiptu turėklai – gamyba ir montavimas

Mūsų laiptu turėklai gaminami iš įvairiu medžiagų: stiklo, cinkuoto metalo, nerūdijančio plieno, grotelių, medienos ir kitu medžiagų.
Laiptų turėklai, tai ne tik laiptų puošmena, o ir atramos, kurios leidžia saugiai pasiekti pirmą arba antrą aukštą. Tinkamas turėklų pasirinkimas, kai yra toks platus pasiūlymas, nėra paprastas, tačiau kartu su mūsų profesionaliu konsultantu, lengvai įmanomas. Kad būtu lengviau apsispręsti, kurie laiptu turėklai jums tinka labiausiai, siūlome su mumis susisiekti ir kartu paieškoti geriausią ir labiausiai Jūsų poreikius tenkinantį variantą.
Laiptu turėklai, gamyba ir montavimas
Laiptu turėklai, gamyba ir montavimas

   »  Mediniai laiptu turėklai
   »  Stikliniai laiptu turėklai
   »  Kalviški metaliniai laiptu turėklai
   »  Nerūdijančio plieno turėklai
   »  Vertikalūs ir horizontalūs turėklai

Mediniai turėklai dažniausiai pasirenkami norint namuose išlaikyti natūralumą bei paprastumą. Jie itin tvirti, tad suderinamas stilius su apsaugos funkcija. Mediniai turėklai gali būti įvairiu spalvų, modernaus stiliaus, lygaus paviršiaus, gali būti ir išskirtinio dizaino, raityti ir puošti detalėmis. Laiptu turėklai tinkamai priderinti prie laiptų bei viso kambaryje dominuojančio stiliaus, gali būti gražiausias visos patalpos akcentas.

Laiptų turėklai su stiklo užpildu

Laiptų turėklai su stiklo elementais dažniausiai pasirenkami norint išlaikyti lengvumo bei šviesumo įspūdį. Stiklas, iš kurio gaminami laiptų turėklai yra labai tvirtas ir užpildo atspalvis gali būti įvairus. Ar Jūsų laiptų atveju stikliniai turėklai yra geriausias pasirinkimas, jus galite aptarti su mūsų konsultantu.

Kalviški metaliniai laiptu turėklai yra itin dekoratyvūs ir labai puošnūs, kurių grožiui atskleisti reikalinga erdvė. Metalas yra manevringa medžiaga, tad pagal kliento poreikius galima sukurti tokius turėklus, kurie bus unikalūs bei vienetiniai.

Ieškodami tinkamiausių laiptu turėklų pamatysite, kad egzistuoja itin platus stiliaus pasirinkimas. Vertikalūs turėklai rekomenduojami tuomet, kai patalpoje yra žemos lubos, kadangi vizualiai jos taps didesnės. Tuo tarpu horizontalūs turėklai padeda erdvę padaryti kur kas platesne.

Nežinote, kokios medžiagos ir stiliaus laiptu turėklai Jums labiausiai tiktu? Žinoma yra sunku apsispręsti, kai pasirinkimas yra toks platus? Kadangi gaminame ir montuojame laiptu turėklus bei laiptus pagal kiekvieno norus, padėsime rasti sprendimą. Susisiekite su mumis ir mes pagal Jūsų poreikius pasiūlysime tinkamiausius laiptu turėklus, kurie ne tik leis patogiai judėti, tačiau taip pat ir papuoš jūsų namus!

Laiptu turėklu montavimas visoje Lietuvoje

Dėl laiptų turėklu galite susisiekti su mumis kontaktiniu telefonu: +370 606 79339 ar el. paštu. Pasitarkite su mūsų specialistais ir Jums bus pasiūlyti geriausiai jums tinkantys laiptu turėklai.