Durų montavimas

Durų montavimas
Durų montavimas

Durų montavimas – Paslaugos

Mūsų įmonės siūloma ,,durų montavimas,, paslauga yra tik mūsų pasiūlymo sudedamoji dalis nuo durų angos matavimo iki durų rakto perdavimo.

Kai ateis laikas ir jūs pajusite poreikį pakeisti ar įsigyti vidaus ir lauko duris, mūsų įmonė turi daugybe durų pasiūlymų, o svarbiausia, kad mūsų kvalifikuoti ir patyrę konsultantai galės nukreipti jus į geriausią sprendimą. 

Pirkdami duris iš GRG Group, jus taip pat turite galimybę naudotis surinkimo paslauga. Nepriklausomai nuo jūsų pasirinktų durų tipo, mes suteiksime jums aukščiausios kokybės montavimo paslaugas.

Ką įeina į durų montavimas paslaugą?

  1. Jūsų namuose bus atlikti visi būtini matavimai, kurie būtini prieš montuojant. Taip pat gausite nemažai patarimų, kaip išsirinkti tinkamą durų modelį.
  2. Jums pasirinkus duris, profesionali surinkimo komanda atvyks į jūsų namus pristatyti gaminį ir įmontuoti duris. Jums bus iš anksto pranešta, kiek laiko truks paslauga.
  3. Komanda atliks visą būtiną veiklą, susijusią su durų montavimu, taip pat ir durų rankenas, spynos ir kitu priedu.
  4. Kai viskas atlikta ir durys atrodo nepriekaištingai, mūsų komanda gali paimti senas duris perdirbti. (už papildomą mokestį)

Parašė GRG Group

Siūlome langus ir duris pagamintus naudojant naujausius technologinius sprendimus, kurie išsiskiria aukščiausia kokybe ir modernumu. Mūsų langai yra pagaminti iš geriausių šiuo metu rinkoje esančių PVC profilių.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *