Durų pritraukėjai

Durų pritraukėjai
Durų pritraukėjai

GRG Group gali pasiūlyti platų durų pritraukėju asortimentą bet kokio tipo durims – medinėms, aliuminio, plieno, plastikinėms ar stiklinėms. Mes siūlome alkūninius durų pritraukėjus ir su mažinančiu pasipriešinimą atidarant duris slydimo mechanizmu, vienvėrių ir dvivėrių durų sistemoms. Mes galime pasiūlyti durų pritraukėjus ne tik montuojamus ant durų arba staktos, bet ir tvirtinamus į grindis.

Durų pritraukėjai

Durų pritraukėjai idealiai tinka biuruose, ofisuose ir kitose istaigose, tačiau jie vis labiau populiarėja ir gyvenamuosiuose namuose. Tai inovatyvus būdas pasirūpinti, kad durys visada būtų uždarytos.

Siūlome platu durų pritraukėjų pasirinkima kiekvienam pagal pasirenkamas ir konstruojamas duris ir erdvę. Mes nuolatos pildome savo katalogą, tad jeigu reikalingas konkretus pritraukėjas – būtinai teiraukitės mūsų vadybininkų.

Hidrauliniai durų pritraukėjai

Mūsų asortimente yra ir hidrauliniai durų pritraukėjai, kurie yra skirti pritraukti duris, kurių plotis yra iki 1000 mm. ir svoris nuo 45 kg. iki 150 kg., vidaus, lauko ir priešgaisrinėms durims, kuriuos montuoti galima ant durų varčios arba staktos su uždarymo ir užtrenkimo greičio reguliavimais.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *