Kambariu durys

Kambariu durys

Kambariu durys

Teikiame kambariu durų pardavimo ir montavimo paslaugos ir siūlome įsigyti įvairiausių spalvų ir dizaino vidaus durų – nuo dažytų, laminuotų, faneruotų iki medinių durų. Visi modeliai galimi ir aklini, ir su stiklu.

Medinės durys

– tai aukščiausios kokybės gaminiai iš klijuoto medžio masyvo.

Faneruotos durys

– karkasas gaminamas iš klijuotos medienos, o paviršius padengtas natūralia ar „fine line“ faneruote.

Laminuotos durys

Siūlome virš 20 spalvų ir atspalvių laminuotas vidaus duris su kartoninio korio užpildu, pilnavidures ir su atsparia subraižymams plėvele

Dažytos vidaus durys

Gaminamos iš didelio tankumo medžio plaušo plokštės. Šių plokščių dėka gaminiai įgauna lengvumą ir patvarumą ir neleidžia atsirasti plyšiams tarp filingų ir rėmų.

Kambariu durys

Pagerinkite savo namų stilių, su vidaus durimis

Nuo miegamojo iki sandėliuko durų, jūsų vidaus durų stilius vaidina svarbų vaidmenį sujungiant bendrą jūsų erdvės išvaizdą. Ir kai reikia rasti idealias duris įvairiems namų kambariams – GRG Group turi platų vidaus durų pasirinkimą.

GRG Group kamariu durys
GRG Group durys jūsų erdvai suteiks elegantiško, tradicinio stiliaus. Galite rinktis duris su stiklo paketais, kad šviesa galėtų prasiskverbti pro kambarius, prie kurių jie jungiasi. Mūsų vidinės durys idealiai tinka namų biurui, fojė, valgomiesiems kambariams ar bet kurioje kitoje vietoje, kur galbūt norite sukurti šviesų, erdvų jausmą.

GRG Group vidaus kamariu durys

Kiti veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis naujas duris, yra durų šerdies tipas – kietos arba tuščiavidurės. Šios savybės lemia garso izoliaciją ir papildo bendrą kambario išvaizdą. Turime nuo stiklinių vidaus durų iki iki tradicinių medinių skydinių durų. GRG Group siūlo daugybę variantų. Nesvarbu, ar ieškote mados tendencijų, ar ko nors, kas nesensta, drąsiai kreipkitės į mus, mes turime platu durų pasirinkimą.

Parduodame, pristatome ir montuojame jūsų pasirinktas lauko duris arba parenkame tinkamiausias jūsų interjerui duris ir jas įmontuojame.


Susisiekite su mumis dabar

8 606 79339

Mūsų telefonas užsakyti paslaugas dabar arba tiesiog pasikonsultuoti

arba palikite paklausimą dabar?

Palikite  PAKLAUSIMĄ DABAR  į kuri jums atsakysime per artimiausias 24 valandas. 

Langai, Durys, Terasos, Laiptai, Balkonų stiklinimas

Visos paslaugos iš vieno paslaugų tiekėjo

Įmonė GRG Goup atlieka darbus nuo A iki Z.
Vienas skambutis, viena sutartis, vienas už viską atsakingas žmogus.

Aukštos kokybės durys

Be estetinių vertybių ir saugos aspektų, jei tai yra lauko ar balkono durys, jos turi turėti aukštą šilumos izoliacijos koeficientą. Tik tokiu būdu jūsų pastatas (ypač žiemą) sukurs šiluminę, stilistinę ir funkcinę idilę, kuris bus sinonimas su stilingomis ir tinkamai įmontuotomis durimis.