Medinės durys

Medinės durys | Pardavimas ir montavimas

Medinės durys

Parduodame ilgaamžiškas ir ekologiškas medžio masyvo vidaus medinės duris bei teikiame mediniu durų pristatymo ir montavimo paslaugos. Vidaus medinės durys yra gaminamos tik iš natūralios ir kokybiškos Ąžuolo, uosio, pušies ir kitu medžiu masyvo medienos.

Mediniu durų ilgaamžiškumas

Durys gaminamos tik iš aukščiausios A/A kokybės klijuotos medžio masyvo medienos kurios yra ilgaamžės, tvirtos ir puikiai izoliuoja garsą.

Medinės durys kiekvieno poreikiams

Platus mediniu vidaus durų pasirinkimas ir didelė durų spalvinė gama leidžia tobulai duris derinti prie bendro interjero stiliaus. Kokybiška furnitūra suteikia išskirtinumo, elegancijos ir gali būti su stiklo intarpais.

Aukščiausia mediniu durų kokybė

Siūlome daugybę įvairių stilių ir dydžių interjero medinių durų. Galimos durų rūšys yra spygliuočių, kietmedžio, įstiklintos ir profiliuotos durys, o taip pat ir priešgaisrinės durys, užtikrinančios saugumą ir ramybę.

Vidaus medinės durys

Mūsų medinės durys yra gaminamos tik iš klijuotos A/A kokybės medžio masyvo, kurios, pagal jūsų individualius reikalavimus, gali būti lakuojamos, dažomos, beicuojamos ar alyvuojamos. Mūsų asortimente yra pilnavidurės ir durys su stiklu

Stiklą durims galite pasirinkti paprastą, dekoruotą, tonuotą, raižytą, spalvotą ar vitražinį stiklą. Standartiniams durų modeliams naudojame 4 mm, storio stiklą, o duryse kuriose reikalingas tvirtesnis stiklas, siūlome 6mm stiklą.

Jei jums reikalinga mūsų pagalba renkantis duris? skambinkite mums, kad aptarę galimybes, įvertinę jūsų interjerą, galėtume pasiūlyti tinkamiausius durų dizaino ir stiliaus variantus.


Susisiekite su mumis dabar

8 606 79339

Mūsų telefonas užsakyti paslaugas dabar arba tiesiog pasikonsultuoti

arba palikite paklausimą dabar?

Palikite  PAKLAUSIMĄ DABAR  į kuri jums atsakysime per artimiausias 24 valandas. 

Langai, Durys, Terasos, Laiptai, Balkonų stiklinimas

Visos paslaugos iš vieno paslaugų tiekėjo

Įmonė GRG Goup atlieka darbus nuo A iki Z.
Vienas skambutis, viena sutartis, vienas už viską atsakingas žmogus.

Aukštos kokybės durys

Be estetinių vertybių ir saugos aspektų, jei tai yra lauko ar balkono durys, jos turi turėti aukštą šilumos izoliacijos koeficientą. Tik tokiu būdu jūsų pastatas (ypač žiemą) sukurs šiluminę, stilistinę ir funkcinę idilę, kuris bus sinonimas su stilingomis ir tinkamai įmontuotomis durimis.