Pakeliami garažo vartai

Pakeliami garažo vartai

Pakeliami garažo vartai

Įsivaizduokite naujos kartos pakeliami garažo vartai jūsu namuose ar gamybiniame objekte kurie yra sukurti pagal šiuolaikines technologijas ir yra sprendimų kūrybingas pusiausvyros efektas, tarp kokybės, saugos ir dizaino.

Garažo vartų
Pardavimas
Pristatymas
Montavimas
Priežiūra

Atvažiuojame, konsultuojame, išmatuojame, projektuojame ir montuojame visu tipu garažo vartus.

Sekcijiniai pakeliami garažo vartai

Sekcijiniai pakeliami garažo vartai

Sekcijiniai pakeliami garažo vartai iš aukščiausios kokybės medžiagų garantuoja saugumą ir aukštą komforto naudojimui. Specialus vertikaliai atsidarančių durų dizainas taupo vietą priešais garažą ir jo viduje. Šiuos vartus yra galimybė įmontuoti į bet kurią garažo angą. Itin lankstus, keturių pusių sandarinimas užtikrina aukštą atsparumą oro sąlygoms ir sumažina šilumos nuostolius.

Segmentiniai garažo vartai iš aukščiausios kokybės medžiagų

Į viršų pakeliami garažo vartai

Į viršų pakeliami garažo vartai užtikrina eksploatavimo patvarumą ir patikimumą bei eksploatavimo saugą. Platus įvairiu durų tipu pasirinkimo sprendimai, suteikia galimybę individualiai suprojektuoti vartų išvaizdą, patenkins net išrankiausius klientus. Jūsų saugumui durys yra aprūpintos naujoviškais apsaugos sprendimais, kurie apsaugo duris pakėlimo metu nuo kritimo.
GRG Group į viršų pakeliami garažo vartai
Į viršų pakeliami garažo vartai

Ritininiai garažo vartai

Ritininiai garažo vartai

Ritininiai garažo vartai dėl vertikalaus atidarymo, taupo ir palieka laisvą vietą tiek garaže, tiek priešais ji suteikia maksimaliai laisva erdvę ir gali būti naudojami beveik kiekvienoje garažo angoje. Ritininių durų konstrukcija turi daugybe novatoriškų sprendimų, užtikrinančių aukštą naudojimo komfortą ir apima kiekvieną gaminio aspektą, nuo ypač paprasto surinkimo iki užtikrinant aukštą saugumo lygį.

Ritininių garažo vartų komplektą sudaro lengvai prižiūrima ir patikima pavara, kuri yra už apvijos veleno korpuso, o integruotos minkštos paleidimo ir sustabdymo funkcijos garantuoja tylų, atsargų ir ekonomišką vartų veikimą.

GRG Group Ritininiai garažo vartai

Šoninės segmentinės garažo durys

Šoninės sekcijinės durys yra tinkamos naudoti net ypač sudėtingose ​​montavimo situacijose (pvz., Garažuose su šlaitiniu stogu). Durų varčia pagaminta iš 42 mm. storio plokščių, užpildytų putplasčiu, kas garantuoja puikią šilumos ir garso izoliaciją.

Dalinio vartų atidarymo galimybė vartotojams suteikia galimybę lengviau patekti į garažą. Tylus durų valdymas, lankstus sandarinimas ir lengvas montavimas paverčia šonines segmentines duris idealiu sprendimu jūsų namams!

Šoninės sekcijinės garažo durys privačiam name
Šoninės segmentinės garažo durys

Vartai, pagaminti iš aliuminio profilių

GRG Group vartai pagaminti iš aliuminio profilių
Vartai, pagaminti iš aliuminio profilių, tiks kai jums reikia geresnio apšvietimo garaže arba geresnės ventiliacijos ir patikimos apsaugos kolektyviniame garaže. Tolygus stiklo rėmai arba pasirinktinai įstiklinimu sričių stiklai, užtikrina harmoningą durų išvaizdą ir didesnį šviesos praleidimą garaže. Iš aliuminio profilių pagamintos segmentinės durys yra dviejų variantų: su vidutine šilumos izoliacija ir su itin gerą šilumos izoliaciją.

Atidaromi garažo vartai

Atidaromu garažo vartų atveju, patekti į garažą galima atidarius vienas ar abejas duris. Mažesniuose garažuose dažnai yra pasirenkami pasukami dviejų lapu vartai. Pasukami vartai suteikia galimybę naudoti visą garažo interjerą, nes jie atidaromi į išorę. Vartai turi stipria apsauga nuo įsilaužimo, užtikrinta užraktu su patentuotu įdėklu, o užpildytos durų dalis, kurių storis 42 mm, užtikrinama gera šilumos izoliacija.
GRG Group atidaromi garažo vartai

Susisiekite su mumis dabar

8 606 79339

Mūsų telefonas užsakyti paslaugas dabar arba tiesiog pasikonsultuoti

arba palikite paklausimą dabar?

Palikite  PAKLAUSIMĄ DABAR  į kuri jums atsakysime per artimiausias 24 valandas. 

Langai, Durys, Terasos, Laiptai, Balkonų stiklinimas

Visos paslaugos iš vieno paslaugų tiekėjo

Įmonė GRG Goup atlieka darbus nuo A iki Z. Vienas skambutis, viena sutartis, vienas už viską atsakingas žmogus.

Pramoniniai segmentiniai vartai

Pramoniniai segmentiniai vartai

Pramoniniai vartai

Pramoniniu vartų yra įvairaus tipo ir paskirties. Dėl jums reikalingo tipo ir paskirties pramoniniu vartų, prašome susisiekti su mumis.

Ruloniniai vartai ir grotelės

Ruloniniai vartai ir grotelės

Gaisrinės užuolaidos

Gaisrinės užuolaidos

Varstomi vartai ir juostinės užuolaidos

Varstomi vartai ir juostinės užuolaidos

Pramoniniai greitaeigiai vartai

Pramoniniai greitaeigiai vartai

Vartai kolektyviniams garažams

Vartai kolektyviniams garažams

Sporto salių vartai

Sporto salių vartai

Pakrovimo rampos vartai

Pakrovimo rampos vartai

Priešgaisriniai stumdomi vartai

Priešgaisriniai stumdomi vartai