Plienines durys

Plienines durys nuo įsilaužimu

Plienines durys

Teikiame plieniniu durų pardavimo, pristatymo ir montavimo paslaugos. GRG Group parduodamos plienines durys pasižymi patvarumu, saugumu ir apsaugo nuo vagysčių. Durys yra sustiprintos plieninėmis briaunomis ir strypais, pagamintais iš aukštos kokybės plieno, kurie efektyviai apsaugo nuo įsilaužimo. Mūsų siūlomos plieninės durys yra su pagrindine spyna ir papildoma spyna, kurios turi aukščiausią atsparumą įsilaužimui.

Plienines durys

Klasikinio stiliaus plienines durys su aukščiausiais apsaugos nuo įsilaužimo parametrais. Išorinis durų varčios paviršius pagamintas iš cinkuoto plieno, laminuoto dekoratyvine įvairių spalvų PVC plėvele.

Plieninės durys yra skirtos montuoti pastatų viduje.

Durų varčios viduje yra garsą sugerianti plokštė, pasižyminti labai geromis akustinėmis savybėmis. Durys aprūpintos unikalia sertifikuota centrine spyna su sutvirtintais skersiniais. Užraktas valdomas patentuotu RIM 6000 cilindru, kuriame yra daugiau nei 4 milijardai nesikartojančių rakto kodo kombinacijų.

Parduodame, pristatome ir montuojame jūsų pasirinktas plienines duris arba parenkame tinkamiausias jūsų interjerui duris ir jas įmontuojame.

 

Populiariausiu plieniniu durų spalvų paletė

Plienines durys NR-2   Plienines durys NR-3   Plienines durys NR-1   Plienines durys NR-7   Plienines durys NR-6    Plienines durys NR-5   Plienines durys NR-4   Plienines durys NR-8 


Susisiekite su mumis dabar

8 606 79339

Mūsų telefonas užsakyti paslaugas dabar arba tiesiog pasikonsultuoti

arba palikite paklausimą dabar?

Palikite  PAKLAUSIMĄ DABAR  į kuri jums atsakysime per artimiausias 24 valandas. 

Langai, Durys, Terasos, Laiptai, Balkonų stiklinimas

Visos paslaugos iš vieno paslaugų tiekėjo

Įmonė GRG Goup atlieka darbus nuo A iki Z. Vienas skambutis, viena sutartis, vienas už viską atsakingas žmogus.

Aukštos kokybės durys

Be estetinių vertybių ir saugos aspektų, jei tai yra lauko ar balkono durys, jos turi turėti aukštą šilumos izoliacijos koeficientą. Tik tokiu būdu jūsų pastatas (ypač žiemą) sukurs šiluminę, stilistinę ir funkcinę idilę, kuris bus sinonimas su stilingomis ir tinkamai įmontuotomis durimis.

Aukščiausios kokybės

Mes siekiame pateikti aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas.

Apdailos elegancija

Tiksliai žinome, kad dėmesys detalėms virsta galutine kokybe.

Platus spalvų pasirinkimas

Mes siūlome daugybę spalvų iš RAL paletės, riba yra vaizduotė.

Ambicija

Mes patenkinsime bet kokį užsakymą, kuris tik gali būti pateiktas!