Priešgaisrinės durys

Priešgaisrinės durys

Priešgaisrinės durys

Teikiame priešgaisriniu durų pardavimo, pristatymo ir montavimo paslaugas. Priešgaisrinės durys, tai durys, kurios neleidžia išplisti gaisrui bet kokio tipo patalpose. Siūlome metalines ir medines priešgaisrines duris, kurios užtikrina patikimą apsaugą nuo ugnies ir dūmų. Mūsų siūlomos priešgaisrinės durys gali būti naudojamos garažų, prekybos, ligoninių ar kitos paskirties patalpose. Siūlome vienvėrės ir dvivėrės duris, aklinas ir su stiklais. Priešgaisrinės durys gali būti dažytos jūsų pasirinkta spalva arba padengtos medžio imitacija. Visos priešgaisrinės durys gali būti komplektuojamos su stacionariu arba mechaniniu slenksčiu..

GRG Group Priešgaisrinės durys

Priešgaisrinės durys užtikrina patikimą apsaugą nuo ugnies ir dūmų. Šių aukštos kokybės specializuotų produktų spektras yra itin platus. Pagrindinės priešgaisrinių durų funkcijos yra sustabdyti ugnies ir dūmų plitimą, apsaugoti žmones ir turtą suteikiant vartotojams laiko evakuoti turtą ir evakuotis patiems.

Priešgaisrinių durų konstrukcija skiriasi, atsižvelgiant į atsparumą ugniai. Jos yra užpildytos įvairiomis nedegiomis medžiagomis, turi sandarumą dūmams ir yra klasifikuojamos į skirtingas atsparumo ugniai klases (EI 30, EI 60, EI 120).

Durų montavimą patikėkite tik specialistams. Mūsų specialistai turi specializuotų durų montavimo patirtį ir jūsų priešgaisrines duris sumontuos ypač atsakingai. Mes norime, kad Jūsų priešgaisrinė apsauga būtų nepriekaištinga.


Susisiekite su mumis dabar

8 606 79339

Mūsų telefonas užsakyti paslaugas dabar arba tiesiog pasikonsultuoti

arba palikite paklausimą dabar?

Palikite  PAKLAUSIMĄ DABAR  į kuri jums atsakysime per artimiausias 24 valandas. 

Langai, Durys, Terasos, Laiptai, Balkonų stiklinimas

Visos paslaugos iš vieno paslaugų tiekėjo

Įmonė GRG Goup atlieka darbus nuo A iki Z.
Vienas skambutis, viena sutartis, vienas už viską atsakingas žmogus.

Priešgaisrinės durys gali būti montuojamos

Priešgaisrinės durys taip pat turėtų būti montuojamos viešbučiuose, namuose kaip katilinės uždarymui, garažuose ir kitos paskirties objektuose.

Aukščiausios kokybės

Mes siekiame pateikti aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas.

Apdailos elegancija

Tiksliai žinome, kad dėmesys detalėms virsta galutine kokybe.

Platus spalvų pasirinkimas

Mes siūlome daugybę spalvų iš RAL paletės, riba yra vaizduotė.

Ambicija

Mes patenkinsime bet kokį užsakymą, kuris tik gali būti pateiktas!