Šarvuotos durys

Šarvuotos durys | Pardavimas ir montavimas

Šarvuotos durys

Teikiame šarvuotu durų pardavimo, pristatymo ir montavimo paslaugos ir siūlome tik Saugias, Patikimas ir Stilingas šarvuotas duris. Mūsų siūlomos šarvuotos durys apjungia keturias geriausias šarvuotu durų savybes – gerą šilumos ir garso izoliaciją, aukštą saugumo lygį bei konkurencinga kainą.

Šarvuotos durys

Šarvuotos durys – kokybiškos, nebrangios ir patikimos.
Mūsų įmonė parduoda, pristato ir montuoja įvairios paskirties šarvuotas duris ir yra sukaupusi daug patirties šioje srityje.
Mes galime pasiūlyti jums šarvuotas buto duris, lauko duris, laiptinių duris, specialios paskirties metalines duris pramoninėms patalpoms, sandėliuko duris ir kitu tipu duris.

Mūsų šarvuotos durys skirtos daugiabučio, gyvenamojo namo butų, biurų, ofisu, gamybiniu patalpų, sandėliuku ir kitu patalpų apsaugai.

Pristatome ir montuojame visu tipu šarvuotas duris arba parenkame jūsų interjerui tinkamiausias duris ir jas įmontuojame.

Šarvuotos durys butui

Šarvuotos vidaus durys
Šarvuotos vidaus durys

Šarvuotos durys butui yra skirtos vidaus patalpų apsaugai, tokiu kaip daugiabučio butams gyvenamojo namo butui, biurų ar kitų vidaus patalpų apsaugai. Mes siūlome aukščiausios saugumo klasės šarvuotos durys skirtos eksplotuoti patalpose kuriose nėra drėgmes ir didelio temperatūros skirtumo. 

Šarvuotos lauko durys

Šarvuotos lauko durys
Šarvuotos lauko durys
Šarvuotos lauko durys privačiam namui ar kotedžui skirtos naudoti lauko sąlygomis, kurios yra padengtos drėgmei atsparia plokšte, kuri gali būti gruntuojama ir dažoma bet kuria pageidaujama spalva. Norint suteikti šioms durims daugiau išskirtinumo, ant šių durų paviršių galima frezuoti skirtingus raštus.

Šarvuotos apsauginės durys.

Komercinės Šarvuotos durys
Komercinės Šarvuotos durys

Pramoninės, apsauginės durys gali būti montuojamos sandėliams, gamybinėms patalpoms ir kito tipo pastatu apsaugai. Tokias duris gali būti dažytos ir milteliniu būdu. Priklausomai nuo išmatavimų, paskirties, konstrukcijos bei spynų, tokios duris yra gaminamos įvairiu tipų.


Susisiekite su mumis dabar

8 606 79339

Mūsų telefonas užsakyti paslaugas dabar arba tiesiog pasikonsultuoti

arba palikite paklausimą dabar?

Palikite  PAKLAUSIMĄ DABAR  į kuri jums atsakysime per artimiausias 24 valandas. 

Langai, Durys, Terasos, Laiptai, Balkonų stiklinimas

Visos paslaugos iš vieno paslaugų tiekėjo

Įmonė GRG Goup atlieka darbus nuo A iki Z.
Vienas skambutis, viena sutartis, vienas už viską atsakingas žmogus.

Aukštos kokybės durys

Be estetinių vertybių ir saugos aspektų, jei tai yra lauko ar balkono durys, jos turi turėti aukštą šilumos izoliacijos koeficientą. Tik tokiu būdu jūsų pastatas (ypač žiemą) sukurs šiluminę, stilistinę ir funkcinę idilę, kuris bus sinonimas su stilingomis ir tinkamai įmontuotomis durimis.