Laiptai

[tm_pb_title admin_label=”Title” title=”Laiptu gamyba ir montavimas” display_number=”off” align=”left”] [/tm_pb_title]
Laiptu gamyba ir montavimas

Mūsų įmonė jau daugeli metu užsiima laiptu gamyba ir jų montavimu, kuriu laiptu pakopos ir laiptu turėklai yra iš natūralios ekologiškos medienos. Tiek laiptu gamyba, tiek laiptu pakopos ir laiptu turėklai ir kiti interjero elementai yra gaminami atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento išmatavimus, dizainą, medžiagiškumą, spalvą ir komplektaciją.

Pagal kiekvieno kliento pageidavimus kuriame laiptu projektus su tinkamiausia konstrukcija ir medžiagomis, pateikiame brėžinius bei vizualizacijas. Gaminamu laiptu aukštą produkcijos kokybę, užtikrina kvalifikuoti darbuotojai, profesionalios projektavimo programos, modernūs medienos apdirbimo įrenginiai, įrankiai ir kruopščiai atliekami gamybos technologiniai procesai.

GRG Group” pagamintais laiptais džiaugiasi, Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos ir kitu miestu gyventojai. Nemaža dalis produkcijos parduodama ir įmonėms įrengiant ofisus, turizmo paskirties sodybas ar restoranus. Sukaupta patirtis leidžia kiekvienam klientui pasiūlyti tik išskirtinius gaminius.

Kiekvienam klientui pateikiame išsamią informaciją, padedame pasirinkti tinkamiausią variantą medžiagiškumo bei konstrukcijos prasme.