Laiptu gamyba ir montavimas

GRG group Berėmio stiklo turėklų sistema
Laiptu gamyba ir montavimas
Mūsų laiptų gamyba yra glaudžiai susijusi su laiptų saugumu ir laiptu eksploatacijos patogumu, ekonomiją ir dizainu. Matuojantis laiptus yra labai svarbu teisingai parinkti laiptų vieta ir laiptu karkaso formą, kuriu teisingas parinkimas sutaupys pagalbinių patalpų plotus ir tinkamai integruosis i patalpos interjerą. Laiptuose labai svarbios detalės yra laiptu pakopos ir laiptu turėklai, kurie turės būti tvirti, patogus ir saugus....
Laiptu pakopos
Mūsų laiptu pakopos yra gaminamos iš kietmedžio medienos. Laiptu pakopos iš ąžuolo ir uosio medienos integruosis į bet koki formuojama namu stilių. Laiptu karkasas yra tarsi laiptų stuburas, kuris nulemia kaip atrodys laiptai, kokios formos jie bus. Laiptu pakopos yra interjero formuojantis elementas. Esame pasiruošę pagaminti visu išmatavimu ir visu spalvų laiptu pakopas, t.y. tokias pakopas, kokių pageidausite.
Laiptu turėklai
Mūsų laiptu turėklai gaminami iš įvairiu medžiagų: stiklo, cinkuoto metalo, nerūdijančio plieno, grotelių, medienos ir kitu medžiagų. Laiptų turėklai, tai ne tik laiptų puošmena, o ir atramos, kurios leidžia saugiai pasiekti pirmą arba antrą aukštą. Tinkamas turėklų pasirinkimas, kai yra toks platus pasiūlymas, nėra paprastas, tačiau kartu su mūsų profesionaliu konsultantu, lengvai įmanomas.