Langai, Durys, Terasos, Balkonų stiklinimas | Apie mus

Kodėl langų ir durų montavimas, terasų įrengimas, balkonu stiklinimas, laiptu gamyba ir montavimas

Mano tėvukas prie langu ir durų montavimo, terasų įrengimo ir balkonų stiklinimo dirba daugiau nei 20 metu, o aš jam  pradėjau padėti montavimo darbuose nuo 2005 metu kai dar teturėjau tik 13 metu.  Šiandiena jau turiu sukaupęs 15 metu patirties bagažą montavimo paslaugose.

Mėgstu ši darbą, nes dirbdamas naujuose objektuose susipažįstu su naujais įdomiais žmonėmis, o labiausiai mene džiugina tai, kai po atliktu darbu, matau džiaugsmą ir dėkingumą tu žmonių akyse už puikiai atliktus darbus.

Terasų įrengimas, langų ir durų montavimas

GRG Group įmonę įsteigėme 2018 metu liepos 18 diena!

Ja įkūrėme todėl kad puikiai suprantame ir išmanome šita darbą ir žengiame koja kojon su langu ir durų montavimo technologijomis. Per nepilnus du metus išsiplėtėme iki laiptu gamybos ir montavimo, terasų stiklinimo, pertvarų projektavim0, tapome kokybiškiausiu ir ekonomiškiausiu langų ir terasiniu sistemų gamintojo atstovais ir pradėjome aliuminiu langu ir terasinių sistemų gamyba Lietuvoje pagal jų technologijas.

Tokia verslo krypti pasirinkome tik todėl, kad norime teikti tik geriausius, kokybiškiausius ir ekonomiškiausius produktus ir paslaugas iš vienu ranku be tarpininkų.

GRG Group komandos vadovas Edgaras Drungilas

Mūsų pagrindinė užduotis, Duru montavimas

Mūsų pagrindinė užduotis

Tai tik dalis mūsų teikiamų paslaugų, pagrindinė mūsų užduotis suteikti klientui visas paslaugas iš vienių rankų, pritaikant darbo specifiką esamam objektui.

Mūsų pagrindinė užduotis, Langu montavimas

Darbo principas

Turime operatyvias ir mobilias montuotoju komandas, kurios gali greitai aptarnauti ir reaguoti į nesuplanuotus iškvietimus, tokius kaip išdaužto lango keitimas ar skubus durų montavimas.

Mūsų pagrindinė užduotis, Turėklų montavimas

Profesionalios brigados

Turime profesionalias brigadas įvairaus profilio darbams atlikti, bei šiuolaikine įranga ir technika. Esame etiški, tolerantiški kitai nuomonei, išklausantys ir siekiantys tarpusavio supratimo.

Jei jums reikia kokybišku paslaugų!

Siūlome susitikti ir susitikimo metu, aptarti jūsų objektui reikiamas paslaugas ir paslaugu atlikimo sąlygas….