Langai, Durys, Terasos, Balkonų stiklinimas | DUK

Į ką atkreipti dėmesį perkant langus?

Kriterijų yra tikrai daug ir įvertinti vertėtų tokius dalykus kaip langų gamintojo reputaciją, tai, ar parduoda su sutartiniais įsipareigojimais, kokia montuotojų kvalifikacija, lango profilio kokybė, lango sistemos modelis, pasirinkti stiklo paketai, sukomplektuoti apkaustai, apkaustų bazinės funkcijos, montavimo rūšis ir dar daugiau.

Kiek kainuoja plastikiniai langai?

Lango kainą lemia daug aspektų, todėl priimti sprendimą lyginat tik kainas yra ne tik neobjektyvu, bet ir neišmintinga. Galutinė lango kaina priklauso nuo to, kokį lango tipą ir koki langų profilį pasirinksite, koks stiklo paketas, kokia panaudota apkaustų sistema (baziniai apkaustai ar su papildomomis funkcijomis). Tik palyginus visus šiuos rodiklius galima spręsti, ar Jūsų turimas pasiūlymas pigiausias, ar brangiausias.

Kuriuos tipo langus pasirinkti?

Nėra nei gerų, nei blogų langų. Visi jie sukurti tam, kad tenkintų tam tikrus vartotojo poreikius. Vieni skirti visuomeninėms patalpoms, kiti senos statybos butui, treti – pasyviam namui. Langai skiriasi profiliais, apkaustais, stiklo paketais, funkcijomis, ir visą tai reikia pasirinkti pagal savo asmeninius poreikius, lūkesčius, statybos ar remonto metu siekiamus tikslus. Rinktis tik geriausius arba tik pigiausius, nėra išmintinga, nes butui skirtą langą sumontavus pasyviame name dalį taip taupomos energijos prarasite dėl netinkamai pasirinkto stiklo paketo. Tuo tarpu patį geriausią ir brangiausią sumontavus senos statybos bute – ženkliai permokėsite, ir vargu ar pajusite reikšmingą skirtumą. Tik kvalifikuotas ir objektyvus langų gamintojas nemokamai pakonsultuos ir padės išsirinkti  būtent Jūsų poreikius atitinkančius langus.

Kokia yra langų priežiūra?

Langų priežiūra yra labai paprasta. Svarbiausia, ką reikia žinoti apie langų priežiūrą yra tai, jog negalima valyti sauso stiklo. Paprasčiausia priežiūra tiek stiklams, tiek plastiko rėmams yra valyti juos naudojant šiltą vandenį su muilu. Profilius taip pat galima valyti šiltu vandeniu, sumaišytu su soda. Naudojant kitokius valiklius, verta pasidomėti, kad jų sudėtyje nebūtų agresyvių skiediklių ir organinių tirpiklių, kurie gali pakenkti plastikiniam langui.

Ar plastikinis lango rėmas gelsta?

Plastikinių langų rėmai gelsta tik tuomet, kai plastikinio lango gamyboje yra naudojami plastiko stabilizatoriai, kurie yra neatsparūs ultravioletiniams spinduliams, tokie langai neatitinka Europos Sąjungos numatytųjų RAL reikalavimų. Tokiu atveju nuo ultravioletinių spindulių poveikio plastikinio lango rėmas įgauna gelsvą atspalvį.

Mūsų plastikiniai langai yra aukščiausios kokybės ir atitinka visus Europos Sąjungos reikalavimus, todėl plastikiniai langai  išlieka balti.

Noriu užsisakyti langus. Nuo ko turėčiau pradėti?

Tiesiog susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu. Prieš vykdant užsakymą, sudaroma sutartis ir nustatoma pagaminimo data.

Kas yra selektyvinis stiklas?

Selektyvinis stiklas – tai stiklas, padengtas akimi nematoma plėvele iš metalų ir metalų oksidų, turinčiu savybę atspindėti šilumą. Šis stiklo paketas iš patalpos išleidžia į lauką maždaug tris kartus mažiau šilumos negu paprastas.

Užsisakydami langus pas mus galite pasirinkti Jums norimą stiklo tipą.

Kokią apsaugą naudoti, kad vaikai neatidarytų lango iš vidaus?

Langams galima pasirinkti rankenas su rakinamu užraktu. Langas bus atveriamas tik atrakinus spyną.

Kaip apsisaugoti, kad langų neatvertų iš lauko pusės?

Visi langai yra montuojami su 1 lygio apsaugos apkaustais. Norint papildomai apsisaugoti, galima užsakyti padidinto saugos lygio apkaustus.

Kokie turėtų būti pagrindiniai reikalavimai renkantis stiklo paketus?

Pagrindiniai reikalavimai stiklo paketams yra šiluma, skaidrumas ir ilgaamžiškumas. Dažniausiai naudojamas dviejų stiklų paketas su šiltu rėmeliu,  užpildytas argono dujomis.

Selektyvinis stiklas gerokai sumažina šilumos nuostolius, lango rasojimo tikimybę Tai plonu metalo ir metalo oksidų sluoksniu padengtas stiklas, kuris atspindinti šilumą į patalpos vidų.