Aliumininiai langai

Aliumininiai langai

✔ Aliumininiai langai

Aliumininiai langai dažniausiai naudojami naujuose verslo centruose, individualiuose namuose bei šiuolaikiniuose daugiabučiuose. Jie atsparūs dideliam temperatūros svyravimui, kritulių bei aplinkos poveikiui. Ilgaamžiškumu pasižymintys aliumininiai langai, tai puiki investicija į jaukius namus ar šiuolaikiškas verslo patalpas.

Vidinės šaltos sistemos

Vidinės “šaltos” sistemos

Šaltos vienos kameros aliuminio profilių sistemos be terminės izoliacijos. 

Šios sistemos skirtos vidinėms patalpų konstrukcijoms, kurios gali būti naudojamos pertvaroms, vidaus vitrinoms taip pat stumdomosioms arba varstomosioms durims valdomoms rankiniu būdu arba automatiškai į abi puses varstomų durų gamybai.
Sistemos "PONZIO PE40" savybės ir aprašymas
Aliuminio sistemos profiliai be šilumos izoliacijos skirti pastatų interjerui: vidaus pertvaroms, atitvaroms, vitrinoms, stumdomosioms durims (valdomoms rankiniu arba automatiniu būdu), vienvėrėms durims. PONZIO PE40 SISTEMOS SAVYBĖS   ►  glaudžiai susijusi su kitomis „Ponzio“ sistemomis (bendros kampinės jungtys,  stiklajuostės, o taip pat didžioji dauguma furnitūros ir lankstų) ►  užpildai: 1-23 mm ►  keletas durų varčios gamybos variantų – su plačiu cokoliniu profiliu apačioje, arba  profilius sujungiant 45 laipsnių kampu, su ir be slenksčio. ►  „euro“ apkaustų montavimo griovelis. ► Presuojamos arba suveržiamos profilių kampų jungimo detalės. TECHNINIAI DUOMENYS Aliuminio profiliai – EN AV-6060 pagal PN-EN 573-3 T66 pagal PN-EN 515 Al Mg Si 0,5 F22 pagal DIN 1725 T1, DIN 17615 T1 Tarpinės – sintetinis kaučiukas EPDM pagal DIN 7863 ir ISO 3302 E2 standartą Apkaustai – Tik garsių įmonių: Fapim, Savio, Iseo, Cisa, Hautau, Geze, KFV ir kt. Užpildai – Įvairaus tipo ir storio stiklai ar stiklo paketai,  nepermatomos kompozitinės  panelės, polikarbonatas ar baldinės plokštės. Paviršiaus apdaila –  Dažymas poliesteriniais milteliniais dažais, dengiamais ant chromatinio grunto pagal Qualicoat standartus, pasirinkta spalva iš RAL paletės. Anodavimas pagal natūralaus aliuminio, alyvuogių žalią, šampano, auksinę, „sendinto aukso“, rudą spalva bei dažymas pagal medžio imitaciją.
Sistemos "PONZIO PE50" savybės ir aprašymas
Aliuminio sistemos profiliai be šilumos izoliacijos naudojami pastatų interjerui: skiriamosioms sienelėms, pertvaroms, vitrinoms, stumdomosioms durims (valdomoms rankiniu arba automatiniu būdu), dvivėrėms, vienvėrėms ir dūmų nepraleidžiančioms durims. PE 50 sistemoje galima naudoti įvairius užpildus: stiklą, aliuminio plokštes, „Sandwich“ tipo užpildus, baldines  ir PVC plokštes, kurių storis 1-40 mm. Konstrukcinės dalies rėmo ir varčios gylis – 52-60 mm. PONZIO PE 50 SISTEMOS SAVYBĖS ► Glaudžiai susijusi su kitomis „Ponzio“ langų-durų sistemomis (bendros kampinės jungtys, stiklajuostės, o taip pat didžioji dauguma furnitūros ir lankstų) ► Galimybė lenkti profilius. ► Galimybė gaminti dūmams nepralaidžias duris. ► keletas durų varčios gamybos variantų – plačiu cokoliniu profiliu apačioje, arba profilius sujungiant 45 laipsnių kampu, su slenksčiu ir be slenksčio. TECHNINIAI DUOMENYS Aliuminio profiliai – EN AV-6060 pagal PN-EN 573-3 T66 pagal PN-EN 515 Al Mg Si 0,5 F22 pagal DIN 1725 T1, DIN 17615 T1 Tarpinės – sintetinis kaučiukas EPDM pagal DIN 7863 ir ISO 3302 E2 standartą Apkaustai – Tik garsių įmonių: Fapim, Savio, Iseo, Cisa, Hautau, Geze, KFV ir kt. Užpildai – Įvairaus tipo ir storio stiklai ar stiklo paketai (1-40mm), nepermatomos kompozitinės panelės, polikarbonatas ar baldinės plokštės. Paviršiaus apdaila – Dažymas poliesteriniais milteliniais dažais, dengiamais ant chromatinio grunto pagal Qualicoat standartus, pasirinkta spalva iš RAL paletės. Anodavimas pagal natūralaus aliuminio, alyvuogių žalią, šampano, auksinę, „sendinto aukso“, rudą spalva bei dažymas pagal medžio imitaciją. Dūmų kontrolė – Sa ir Sm C5 klasės LST-EN 14600:2006 Leidimai ir kokybės sertifikatai – Statybos inžinerijos instituto techninis liudijimas AT-15-5214/2012 „Vidinės bendro naudojimo ir apsaugos nuo dūmų durys ir segmentinės pertvaros“. Apsaugos nuo dūmų kasė Sa ir Sm pagal LST-EN 14600:2006
Lauko šiltos sistemos

Lauko “šiltos” sistemos

Sistemos sukurtos lauko pertvaroms ir durims gaminti.

Sisteminiai profiliai su termine šilumos izoliacija.

Priklausomai nuo pageidaujamos šiluminės varžos gali būti naudojamos sistemos nuo dviejų iki trijų kamerų. Hi versija su papildomu apšiltinimu nuo 52 iki 78 mm rėmo gylio.

Sistemos "PONZIO PE52" savybės ir aprašymas
Sistema su šilumos izoliacija yra skirta išoriniams pastato elementams: apsaugai nuo vėjo ir lietaus, vitrinoms, stumdomoms ar varstomoms (taip pat ir automatinėms) lauko durims. Daug langų ir durų konstrukcijų sprendimo variantų. Rėmų ir varčių plotis – 52-60 mm.
Sistemos PONZIO PE52 savybės ir aprašymas
SISTEMOS SAVYBĖS
► Glaudžiai susijusi su kitomis “Ponzio” sistemomis
► langus ir duris galima montuoti į fasadines sistemas
► galimybė naudoti šiuolaikines dviejų komponentų EPDM tarpines puikiai izoliuojančias šilumą. Estetinė išvaizda ir lengvas montavimas.
► užpildai: 1-40 mm.
► Galimybė lenkti profilius.
► Daug durų varčių gamybos variantų.
► kampinių jungčių sujungimo būdų įvairovė: suveržimo, kniedijimo arba presavimo būdas
TECHNINIAI DUOMENYS
Aliuminio profiliai – EN AV-6060 pagal PN-EN 573-3 T66 pagal PN-EN 515 Al Mg Si 0,5 F22 pagal DIN 1725 T1, DIN 17615 T1
Tarpinė – sintetinis kaučiukas EPDM pagal DIN 7863 ir ISO 3302-1 E2 standartą
Apkaustai – Tik garsių įmonių: Fapim, Savio, Iseo, Cisa, Hautau, Geze, KFV ir kt.
Užpildai – Įvairaus tipo ir storio stiklai ar stiklo paketai (1-40mm),  nepermatomos kompozitinės  panelės, polikarbonatas.
Paviršiaus apdailaDažymas poliesteriniais milteliniais dažais, padengiamais ant chromatinio grunto pagal Qualicoat standartus, pasirinkta spalva iš RAL paletės. Anodavimas pagal natūralaus aliuminio, alyvuogių žalią, šampano, auksinę, „sendinto aukso“, rudą spalva bei dažymas pagal medžio imitaciją
Šilumos izoliacija – Langų, balkono ir lauko durų šilumos laidumo koeficientas (rėmo) Uf = 2,4 – 2,75 W/m2K (bazinė versija)
Leidimai ir kokybės sertifikatai – Produkto tipo bandymai pagal PN-EN 14351-1
Sistemos "PONZIO PE60" savybės ir aprašymas
Trijų kamerų profilių sistema, kuri yra skirta išoriniams konstrukcijos elementams, kuriems reikalinga šilumos izoliacija: prieangiams, vitrinoms, balkono langams ir durims, lauko durims (vienos ir dviejų varčių) varstomoms tiek į vidų, tiek į išorę, su įvairiais slenksčio sprendimais. Dėl papildomos vidinės kameros profilis yra standesnis, todėl su PE 60 sistema galima gaminti didesnių gabaritų  konstrukcijas.Sistemos PONZIO PE60 savybės ir aprašymas
SISTEMOS SAVYBĖS
– glaudžiai susijusi su kitomis „Ponzio“ sistemomis
– galimybė suvienodinti varčios ir staktos plokštumas iš lauko pusės.
– užpildai: 8-48 mm. – galimybė lenkti profilius.
TECHNINIAI DUOMENYS
Aliuminio profiliai EN AV-6060 pagal PN-EN 573-3 T66 pagal PN-EN 515 Al Mg Si 0,5 F22 pagal DIN 1725 T1, DIN 17615 T1
Tarpinės – sintetinis kaučiukas EPDM pagal DIN 7863 ir ISO 3302-1 E2 standartą
Apkaustai – Tik garsių įmonių: Savio, Erreti, Hautau, Geze ir kt.
Užpildai – Įvairaus tipo ir storio stiklai ar stiklo paketai,  nepermatomos kompozitinės  panelės, polikarbonatas.
Paviršiaus apdaila – Dažymas poliesteriniais milteliniais dažais, padengiant ant chromatinio grunto pagal Qualicoat standartus, pasirinkta spalva iš RAL paletės. Anodavimas pagal natūralaus aliuminio, alyvuogių žalią, šampano, auksinę, „sendinto aukso“, rudą spalva, bei dažymas pagal medžio imitaciją.
Šilumos izoliacija – šilumos laidumo koeficientas (rėmo) Uf = 2,6 – 2,8 W/m2K (bazinė versija)
Leidimai ir kokybės sertifikatai – Suderinamumo pažymėjimas: 2 apsaugos nuo įsilaužimo klasė pagal PN-ENV 1627. Produkto tipo bandymai pagal PN-EN 14351-1
Sistemos "PONZIO PE68" savybės ir aprašymas
Durys. Trijų kamerų termiškai izoliuota durų sistema. Sistema turi profilių, leidžiančių gaminti duris toje pačioje plokštumoje, taip pat galima naudoti stiklajuostes pritaikytas profiliams su eurogrioveliu. Termoizoliacijai naudojama 24 mm profiliuota stiklo pluošto poliamido juostelė. Specialiai suprojektuoti, suderinami profiliai leidžia lengvai jungti duris ir langus. Konstrukcinis rėmo ir sąvaros gylis – 68 mm. Šioje sistemoje galima naudoti įvairių gamintojų durų vyrius, bei furnitūrą. Trijų kamerų langų sistema su „euro“ standarto apkaustų grioveliu, ir apkaustų grioveliu, naudojamu languose ir balkono duryse  PVC profilių sistemose. Rėmo gylis – 68 mm, o sąvaros gylis – 76 mm. Dėl platesnės profilio konstrukcijos (lyginant su PE 60), bei platesnio 32 mm stiklo pluošto-poliamido termotilelio, ir dviejų komponentų centrinės tarpinės garantuojama aukštas šilumos sulaikymo efektyvumas. Šioje sistemoje galima naudoti 18-59 mm storio užpildus, bei gaminti arkines konstrukcijose. HI Versija. PE 68HI yra sistemos PE 68 modernizuotas variantas, jos konstrukcija panaši į PE68 sistemos. Papildomas pranašumas – aukštas izoliacijos lygis, pasiektas naudojant specialius izoliacinius įdėklus. Sistema pasiekia įvairius šilumos laidumo koeficientus priklausomai nuo to, kurioje vietoje yra įdėtas izoliacinis įdėklas. PE 68 + versija su uždara stiklo kamera –  Uf vertė – 1,5 W/m2K, o didesnės izoliacijos versija PE 68HI su uždara stiklo kamera ir specialiais izoliaciniais įdėklais profilio kamerose – iki 1,3 W/m2K Uf vertės. Sistemos PONZIO PE68 savybės ir aprašymas
SISTEMOS SAVYBĖS
– glaudžiai susijusi su kitomis „Ponzio“ sistemomis.
– langų varčios ir staktos išorinių plokštumų suvienodinimo galimybė.
– užpildų storis: 18-59 mm.
– galimybė naudoti šiuolaikines dviejų komponentų EPDM tarpines puikiai izoliuojančias šilumą. Estetinė išvaizda ir lengvas montavimas.
– profilių lenkimo galimybė.
– daugybė kampinių jungčių sujungimo būdų.
TECHNINIAI DUOMENYS
Aliuminio profiliai – EN AV-6060 pagal PN-EN 573-3 T66 pagal PN-EN 515 Al Mg Si 0,5 F22 pagal DIN 1725 T1, DIN 17615 T1
Tarpinės – sintetinis kaučiukas EPDM pagal DIN 7863 ir ISO 3302-1 E2 standartą
Apkaustai – Tik garsių įmonių: Fapim, Savio, Iseo, Cisa, Geze, KFV, GU, Maco, Winkhaus, Dorma ir kt.
Užpildai – Įvairaus tipo ir storio stiklai ar stiklo paketai,  nepermatomos kompozitinės  panelės, polikarbonatas.
Paviršiaus apdaila – Dažymas poliesteriniais milteliniais dažais, padengiamais ant chromatinio grunto pagal Qualicoat standartus, pasirinkta spalva iš RAL paletės. Anodavimas pagal natūralaus aliuminio, alyvuogių žalią, šampano, auksinę, „sendinto aukso“, rudą spalva bei dažymas pagal medžio imitaciją
Šilumos izoliacija šilumos laidumo koeficientas (rėmo) Uf = 1,8 – 2,0 W/m2K (bazinė versija), durys – 2,2W/m2K (bazinė versija)
Leidimai ir kokybės sertifikatai – Produkto tipo bandymai pagal PN-EN 14351-1 RC2 apsaugos nuo įsilaužimo klasė pagal PN-EN 1627:2011
Sistemos "PONZIO PE78" savybės ir aprašymas
Langai. Trijų kamerų konstrukcijos sistema su „euro“ standarto apkaustų grioveliu, skirta langų konstrukcijoms, kurių šilumos izoliacijai keliami ypač aukšti reikalavimai  ( Uf = 1,2 – 1,9 W/m2K). Konstrukcinis rėmo gylis – 78 mm, o konstrukcinis varčios gylis – 86 mm. Sistemoje galima naudoti skirtingus apkaustus ir ją lengva surinkti. Trijų kamerų konstrukcijos bei papildomų sustiprinimo elementų dėka, sistemoje galima realizuoti didelių gabaritų konstrukcijas. Sistemos PONZIO PE78 savybės ir aprašymas SISTEMOS SAVYBĖS – susieta su kitomis „Ponzio“ sistemomis. – galimybė naudoti šiuolaikines dviejų komponentų EPDM tarpines puikiai izoliuojančias šilumą. Estetinė išvaizda ir lengvas montavimas. – Profilių lenkimo galimybė. – užpildai: 23-61 mm. – keletas kampinių jungčių sujungimo būdų. – langų varčios ir staktos išorinių plokštumų suvienodinimo galimybė. Durys  Trijų kamerų durų sistema su ,,euro“ standarto apkaustų grioveliu –  skirta projektuoti ir realizuoti gaminius su ypatingai geromis šiluminėmis charakteristikomis. Kas daro ja viena iš pažangiausių sitemų šios grupes produktų segmente. Sistema yra standi ir patvari todėl galima suprojektuoti didelių gabaritų duris. Specialiai išdirbti,  tarpusavyje suderinami profiliai leidžia lengvai jungti duris ir vitrinas. Konstrukcinis rėmo ir sąvaros gylis – 78 mm. Šioje sistemoje galima naudoti įvarių gamintojų durų vyrius, bei furnitūrą. PE 78 taip pat galima naudoti įvairius profilių tarpusavio sujungimo būdus- tiek supresuojamo tipo tiek ir mechaniškai suveržiamus, bei įvairius slenksčius (taip pat ir PVC) tam, kad būtų užtikrinta geriausia vandens ir šilumos izoliacija. PE 78HI yra sistemos PE 78 modernizuotas variantas, jos konstrukcija panaši. Papildomas pranašumas – aukštas izoliacijos lygis, pasiektas naudojant specialius izoliacinius įdėklus. Sistema pasiekia įvairius šilumos laidumo koeficientus priklausomai nuo to, kurioje vietoje yra įdėtas izoliacinis įdėklas. PE 78N HI versija su uždara stiklo kamera –  Uf vertė – 0,9 W/m2K Šilčiausiame PE 78N HI+ variante su specialiais aerogelio izoliaciniais įdėklais profilio kamerose pasiekiama Uf 0,7 W/m2K vertė. TECHNINIAI DUOMENYS Aliuminio profiliai EN AV-6060 pagal PN-EN 573-3 T66 pagal PN-EN 515 Al Mg Si 0,5 F22 pagal DIN 1725 T1, DIN 17615 T1. Tarpinės – sintetinis kaučiukas EPDM pagal DIN 7863 ir ISO 3302-1 E2 standartą Apkaustai – Tik garsių įmonių: Fapim, Savio, Iseo, Cisa, Geze, KFV, GU, Maco, Winkhaus ir kt. Užpildai – Įvairaus tipo ir storio stiklai ar stiklo paketai,  nepermatomos kompozitinės  panelės, polikarbonatas. Paviršiaus apdaila Dažymas poliesteriniais milteliniais dažais, padengiamais ant chromatinio grunto pagal Qualicoat standartus, pasirinkta spalva iš RAL paletės. Anodavimas pagal natūralaus aliuminio, alyvuogių žalią, šampano, auksinę, „sendinto aukso“, rudą spalva bei dažymas pagal medžio imitaciją. Šilumos izoliacija šilumos laidumo koeficientas (rėmo) Uf = 1,2 – 1,9 W/m2K (bazinė versija, langai), 1,7-1,9 (durys), nuo 0,9 Hi versija. Leidimai ir kokybės sertifikatai Produkto tipo bandymai pagal PN-EN 14351-1

Aliuminiai langai - Aliplast šaltos sistemos

Aliuminiai langai – Aliplast šaltos sistemos

„ECONOLINE“ sistema neturi šilumos izoliacijos ir yra skirta vidaus pertvarų statybai, fiksuotai ir tokioms, kuriose yra langai ir durys. Profilio plotis 51 mm (6 mm platesnis nei standartinė versija). Sistema leidžia naudoti skydų rinkinius, kurių storis nuo 3 iki 38 mm. Plokštės sumontuojamos ir uždaromos vidiniuose nuolaidų lapuose, naudojant tarpines ir stiklinimo karoliukus, pagamintus iš aliuminio profilių. „Econoline“ sistema yra suderinama su kitomis „Aliplast“ sistemomis: įprastais stiklinimo rutuliais, tarpikliais, kampais ir jungiamosiomis detalėmis. Sistema apima „Econoline“ durų profilių versiją su specialiai profiliuotu euro griovelio antgaliu vyrių spaustukui montuoti. Papildomas posistemis vadinamas INNERWALL, kuris idealiai tinka projektuojant biuro sistemas – tai yra grubus rėmas, į kurį įstatomos lakuotos lentos. Sistema leidžia naudoti vidines žaliuzes.

Aliuminiai langai – Aliplast šiltos sistemos

Aliuminiai langai – Aliplast šiltos sistemos

3 kamerų sistema, skirta pastatyti išorines duris, langus ir įvairių tipų stiklines vitrinas, pertvaras ir sienas. Šiluminis pertraukimas, kurio plotis siekia 24 mm, yra naudojamas profiliuose ir pagamintas iš poliamido, praturtinto universaliu stiklo pluoštu, žymiai pagerina tiek kameros išorinės, tiek vidinės informacijos mechaninį stiprumą. Šiluminė pertrauka papildomai aprūpinta „Coex“ sandarinimo viela, kuri sukuria patikimą garų barjerą ir puikų sandarinimo sluoksnį kietėjant milteliais dengtiems profiliams. „Imperial“ durų profilių U šilumos perdavimo koeficientas yra nuo 2,2 iki 2,3 W / m2K. Dėl šių parametrų: didelis profilių plotis: 65 mm (langų rėmai, durų rėmai, kolonos, durų varčios) ir 74 mm (langų varčios) ir didesnis sienų storis: 1,7 2,0 mm, buvo pasiektas standus ir statinis profilis. Šerdies montavimo sistema: nuo 4 iki 51 mm (tai taip pat leidžia įstiklinti iš išorės); furnitūros prekės ženklas ir platus slenksčių sprendimų pasirinkimas šią sistemą paverčia labai modernia ir įvairiapusiška.

Priešgaisrinės aliumininės durų ir sienų sistemos – SAPA
Priešgaisrinės aliumininės durų ir sienų sistemos

Priešgaisrinės aliumininės durų ir sienų sistemos – SAPA

Priešgaisrinių durų sistemos “SFB 2074” ir priešgaisrinės sienų sistemos “SFB 3074” buvo sukurtos užtikrinti priešgaisrinius barjerus ir gali būti naudojamos tiek patalpose, tiek lauke. Jų struktūra pagrįsta termo-74 izoliuotos sistemos elementais. Šio sprendimo dėka mes galime pasiūlyti duris ir pertvaras, atitinkančias griežtus atsparumo ugniai kriterijus, išlaikant labai gerą šilumos izoliacijos lygį. SFB 2074/3074 sistemos E.I. leidžiama įrengti kliūtis, kurių atsparumo ugniai klasės yra EI 15 / E 30, EI 30, EI 60 ir EI 120. Be to, konstrukcijų dūmų kontrolės klasė gali būti S 15. Jų elementuose yra standartinės sekcijos „Thermo 74“ sistema, kurios konstrukcijos gylis yra 74 mm (išskyrus ugnies sienos EI 120 klasės, kuriai naudojamos specialios, 92 mm gylio sekcijos). Kameros skyriuje gali būti naudojami dviejų tipų izoliaciniai įdėklai: gipso pagrindo (EI 15 / E 30, EI 30 ir EI 60) arba skysti stiklai, pagrįsti laipsniais (EI 60 ir EI 120). Įdėklų skaičius ir pasiskirstymas priklauso nuo barjero klasės. Įvairūs stiklinimo karoliukai leidžia montuoti gyslas, kurių storis svyruoja nuo 8 mm (vienos EI 15 klasės plokštės) iki 45 mm (izoliuoto stiklo plokštės ir nepermatomos plokštės klasėse iki EI 60) iki 63 mm (EI 120 klasės).

Aliumininiu langų ir durų “3 kamerų sistemos” su šilumos izoliacija

Aliumininiu langų ir durų 3 kamerų sistemos su šilumos izoliacija ✔ terminis skilimas: 24 mm pločio, pagamintas iš poliamido, praturtintas universaliu stiklo pluoštu, labai pagerina tiek išorinės, tiek vidinės kameros informacijos mechaninį stiprumą; papildomai aprūpintas „Coex“ vielos sandarinimu, kuris sukuria patikimą garų barjerą ir puikų sandarinimo sluoksnį kietėjant milteliais dengtiems profiliams. ✔ profilio plotis: 65 mm (langų rėmai, durų rėmai, kolonos, durų varčios) ir 74 mm (langų varčios), sienelių storis: 1,7 ÷ 2,0 mm. Šių parametrų dėka pasiektas tvirtas ir statinis profilis, kuris leidžia pastatyti duris, kurių maksimalus lakšto matmuo: – plotis 1300 mm, o didžiausias aukštis – 2200 mm, | – ir 1200 mm pločio, didžiausias aukštis – 2400 mm. ✔ langai: tiek minkštu (apvalintu), tiek aiškiai stačiakampiu įrišimu, leistinas langų šerdies storis 4 51mm. ✔ durys: paslėptiems profiliams: 65 mm gylio; nuleidžiami profiliai: 65/74 mm gylio, įvairaus dydžio ir formos rėmai ir lapai, durų rėmai integruoti su palangėmis, platus prailginimo asortimentas, armatūriniai profiliai, klijuoti strypai. ✔ langų varčios su PVC arba aliuminio euro grioveliais, galima įstiklinti ir iš išorės. ✔ šilumos perdavimo koeficientas: durų profiliai: UR = 2,2 ÷ 2,3 W / m2K. ✔ visų rūšių stiklinės vitrinos, langai ir durys. ✔ vitrinos su stiklo paketais ir vienkartinėmis plokštėmis. ✔ pasvirę langai, pasukami langai, stumdomi langai. ✔ į išorę ir į vidų atidaromos durys, viengubos ir dvigubos durys, skersinės durys, sūpynės ir stumdomos durys. ✔ apverčiamieji langai su vertikalios ir horizontalios sukimosi ašimis. Imperial Paslėptos varčios IP-SU ir SP-SU sistemos yra „Imperial“ ir „Superial“ langų ir durų sistemų dalis. Šių sistemų langų rėmai yra paslėpti iš išorės. Speciali rėmo konstrukcija slepia visą varčios profilio aukštį. Paslėptos varčios sistema yra sprendimas, nes tai leidžia „paslėpti“ aliuminio ir stiklo dėžes languose. Šis sprendimas leidžia išvengti vertikalių ir horizontalių padalijimų. Langu IP ir SP paslėptos CASEMENT sistemos leidžia sukurti optimalų aukštį, atsižvelgiant į bet kokius specialius vartotojo poreikius, susijusius su jų funkcionalumu, grožiu ir ilgaamžiškumu. Šie sprendimai leidžia suteikti pastatui individualų stilių ir užtikrinti tinkamą architektūrinės vizijos įgyvendinimą naudojant ekonomiškus metodus. IPI, IPI+ IMPERIAL bazinė sistema papildyta opcija su padidinta šilumos izoliacija; galimos parinktys: IP-i, IPi + padidinta šilumos izoliacija pasiekiama naudojant specialius šiluminius įdėklus, įterptus tarp šilumos atskyrimo ir aplink plokštę, taip pagerinant sekcijos izoliacijos gebą su 0,2–0,4 W / m2 struktūra + IPI IPI sistemomis ir remiantis ant gerai patikrintos, išvystytos ir įvertintos „Imperial“ bazinės sistemos

Aliumininiai langai STAR Puiki UV izoliacinė galia su 0,6 W / m2K, greitas ir lengvas ištraukimas, modernus dizainas. Langų ir durų sistemos su padidinta šilumos izoliacijos galia

– 3 kamerų sistema. – Šilumos izoliacijos koeficientas: UV nuo 0,6 W / m2K. – 45 mm pločio šiluminis skaidymas pagamintas iš naujoviškų medžiagų. – Struktūrinis sekcijų gylis: 90 mm – rėmas ir 99 mm – lapas. – Durys gali būti aprūpintos labai aukšto guolio charakteristikomis vyrių ritinėlių sistema. – Naujas profilio ir plokštės sutapimo standartas (o didesnis gylis žymiai pagerina sistemos šilumines ir konstrukcines savybes). – Novatoriška vandens išleidimo iš konstrukcijos sistema (nėra matomų elementų, uždengiančių kanalizacijos angas). – To paties tipo kampai ir trišakiai išoriniame ir vidiniame skyriuose (rezultatas: mažiau komponentų ir greitesnė gamyba). – Tos pačios rūšies izoliacija įterpiama į langų varčias ir rėmus. – Išsaugomas sumažintas stiklo rutuliukų ir tarpiklių skaičius su stiklo tęstinumu (atsižvelgiant į stiklo paketo storį). – Naujo tipo kampai, pašalinantys varžtų ir kampų susidūrimus priveržiant PVC griovelių jungiamųjų detalių elementus. – Galima įstiklinti iš išorės. – STAR sistemoje naudojami sprendimai leidžia jums suprojektuoti konstrukcijas, atliekant kitų „Aliplast“ sistemų funkcijas: „REPAIR Luxus“, plieninių laikrodžių ar „Vision“ (paslėptų lakštų) sistemoje, tuo pačiu išlaikant STAR sistemos savybes. – Modernus dizainas.
Aliumininiai langai SUPERIAL Langų ir durų sistemos, turinčios padidintą šilumos izoliacijos galią – 3 kamerų sistema. – Langų sistema: lango rėmo gylis: 75 mm, varčia: 84 mm. – Durų sistema: paslėptiems profiliams: 65 mm gylio; nuleidžiami profiliai: 75 / 84mm gylio. – leistinas šerdies storis: 14-61mm. – sukurti žemų langų profiliai, įskaitant aliuminio slenksčio sistemas (uždarymo įtaisai, nėra matomų kanalizacijos angų). – langų varčios su PVC arba aliuminio „Euro“ grioveliais. – minkštos (apvalios) ir aiškiai stačiakampės varčios. Programos – visų rūšių langai ir išoriniai stikliniai korpusai. – pasvirę langai, šarnyriniai langai, pasukami langai, stumdomi langai. – Durys atidarytos į vidų, remiantis modifikuotais langų rėmais. SPI, SPi + – Superinė bazinė sistema, papildyta galimybe padidinti šilumos izoliaciją: su + SPI SPI galimybėmis ir greitai bus prieinama. – padidinamas šilumos izoliacijos pajėgumas pasiekiamas naudojant specialius šilumos intarpus, įdėtus tarp šilumos atskyrimo ir aplink plokštę; Šis sprendimas padidina skyriaus izoliacinę galią. – struktūra + SPI SPI sistemos ir remiasi gerai patikrinta, išplėtota ir pripažinta Superial bazine sistema.
Aliumininiai langai ECONOLINE

Šaltas aliuminis – Langų ir durų sistema be šilumos izoliacijos

– profilio plotis: 51 mm (6 mm daugiau, palyginti su rinkoje plačiai paplitusiu standartu). – leistinas šerdies storis: nuo 3 mm iki 38 mm. – suderinamas su kitomis „Aliplast“ sistemomis: įprastos stiklinimo granulės, tarpinės, kampai ir jungiamosios detalės. – posistemis: INNERWALL puikiai tinka projektuoti biuro sistemas (INNERWALL – grubus rėmas, į kurį įstatomos lakuotos lentos); sistema leidžia naudoti vidines žaliuzes. Programos – langai, durys ir pertvarų segmentai, skirti naudoti pramoniniuose ir komunaliniuose pastatuose (biurų patalpose). – ECONOLINE duris galima įmontuoti į pertvaras, pagamintas iš ECONOLINE segmentų, arba į kitas bet kokios konstrukcijos sienas. – galima pagaminti pasukamas ir stumdomas duris, sienas galima sujungti bet kokiu kampu, sustiprinti jau pagamintus ar net pritvirtintus elementus.
Aliumininiai langai Visoglide

Stumdomos sistemos Visoglide – VG

Termiškai izoliuotų stumdomų durų sistema. Visi šios sistemos profiliai turi 3 kameras. Rėmo plotis: 99mm arba 155mm, lapo plotis: 43mm. Dvigubo ir trigubo turėklų, kuriais išilgai lapai juda, naudojimas leidžia užimti didelę erdvę. Sunkvežimių pastatymas po kilnojamosiomis dalimis neleidžia durims smigti. Gali būti naudojamos nuo 4 iki 29 mm pločio šerdys. Dviejų, trijų, keturių ir šešių elementų derinius galima naudoti su dvigubos ar trigubos kabyklos durų rėmu.

Programos

– terasos, verandos, žiemos sodai – uždengtos verandos

Visoglide HS – VGHS

VISOGLIDE posistemis, stumdomų durų sistemos variantas, turi galimybę naudoti kėlimo ir slydimo jungiamąsias detales. Lapo aukštis leidžia paslėpti vis populiaresnio kėlimo ir slydimo aparatūros mechanizmą.

Stumdomoji sistema su padidinta šilumos izoliacijos galia

Aliumininiai langai ULTRAGLIDE – ne. kamerų: lapas: 3, rėmas: 3 arba 5. – profilio gylis: lapas: 67mm, rėmas: 153mm; profilio plotis: lapas – 100mm, rėmas: 64mm. – stiklo dirbiniai: 6–53 mm. – Dviejų, trijų ir keturių elementų derinius galima naudoti su dvigubo stelažo durų rėmais. – maksimali apkrova: 250 kg (stumdoma sistema), 400 kg (lift-slide sistema). – Dėl savo parametrų, „Ultraglide“ sistema leidžia suprojektuoti konstrukcijas su labai dideliais slankiojančiais lapais. – naudojamos jungiamosios detalės: Sobinco. – spalvota danga: pilna RAL paletė, į medieną panašios spalvos, galimos dviejų spalvų schemos. – šilumos izoliacija: 22 mm ir 28 mm pločio šiluminė pertrauka, praturtinta stiklo pluoštu. – ideali sistema komerciniams pastatams, kuriems reikalingos atviros erdvės. – terasos, verandos, žiemos sodai, uždengtos verandos.

Akordeono struktūros sistema, skirta termoizoliuotoms akordeono sulankstomosioms konstrukcijoms

Aliumininiai langai VISOFOLD

– 3 kamerų sistema. – leistinas šerdies storis: nuo 4 iki 37 mm. – rėmų ir lapų įterpimo gylis: iki 70/78 mm. – gali būti naudojami nuo 2 iki 8 ar net daugiau judančių lapų, kurie simetriškai slenka į dvi puses arba kartu tik į vieną pusę; lapai gali būti stumdomi tiek kambaryje, tiek lauke. – Galimi 2 slenksčio sprendimai: 1 versija – rėmo prailginimas (išilgai šonų ir viršaus, pranašumas yra labai geras priveržimas); 2 versija – žemas slenkstis, nustatytas grindyse, užklijuotas dviem teptuko oro sandarikliais; Abiem atvejais slenkstis apima judantį sunkvežimį (sulankstomų lapų kreipiamojo strypo mechanizmas), į kurį perkeliama kilnojamųjų dalių apkrova.

Programos

– viešbučiai, restoranai, parduotuvės ir privatūs namai, kur būtina išplėsti naudojamą grindų plotą. – žiemos sodai, iš kurių juos galima visiškai pašalinti vasarai.

Here you can define the content that will be placed within the current tab.

Aliumininiai langai ALIVER

Stogo dangos sistema Aliver 2000+ – VR2000 +

Šilumos izoliacija ir stoglangiai. Gegnės: 105 arba 125 mm (įprastos arba atnaujinamos). Gegnių tarpais: iki 2,5 m (stiklas) ir 3 m (polikarbonatas) 105 mm gegnėms ir 3,2 m (stiklas) ir 3,8 m (polikarbonatas) 125 mm gegnėms. Karnizo ir kraigo profiliuose yra specialiai profiliuota lentyna, palaikanti stačiakampius gegnes. Programos žiemos sodo stogai

Aliumininiai langai MC-WALL Aukščio sienos

Lengvo korpuso sienų sistema. „MC-Wall“ korpuso sienelę sudaro vertikalios kolonos ir horizontalios strypo sijos, sujungtos nerūdijančio plieno įtvarais. Dvi 6Ø nerūdijančio plieno jungtys, naudojamos vienai sankryžai, užtikrina labai didelę kolonėlės ir špagato sijos jungties nešančiąją gebą tiek vėjo slėgio, tiek šerdies apkrovos plokštumoje. Tai neatmeta galimybės naudoti tradicinius strypų sijas arba tvirtinti priekyje tik varžtais. – Kolonos strypo sijos matomas plotis: 55 mm. – leistinas šerdies storis: 1–58 mm. – yra daugybė kolonų ir strypų sijų, pritaikytų pagal statinius reikalavimus. – kolonų užpakalinės sienos ir strypo sijos gali būti lygios arba lygios. – skirtingų tipų maskavimo ir dekoratyvinės juostelės. – priklausomai nuo šerdies storio, gali būti įmontuoti izoliatoriai. – izoliatoriai: dvi versijos: standartiniai arba su padidintais izoliacijos parametrais. – izoliatorių antstatai taip pat naudojami kaip atstumo žymekliai kolonoms ir kraštutinėms skydinėms sijoms. – patobulinta kriauklių sienų sujungimo su pastato konstrukcija sistema. – lengvesnis garų nepraleidžiančioms ir garų nepraleidžiančioms membranoms pritaikymas išilgai fasado perimetro, atsižvelgiant į naujas aliuminio konstrukcijų montavimo instrukcijas. – šilumos izoliacinė galia Uf nuo 0,9 iki 2,5 W / m2K.
Aliumininiai langai SAPA Avantis 70

Aliumininiai langai „SAPA Avantis 70“

„Avantis 70“ yra termiškai sulaužyta trijų kamerų langų ir durų sistema, nustatanti aukščiausius šilumos izoliacijos ir stabilumo standartus. „Avantis 70“ yra idealus sprendimas, kai pagrindiniai reikalavimai yra labai dideli našumai ir kokybė.

Rėmo gylis: 70 mm, ventiliacijos gylis: 80 mm, stiklinimas: 4-65 mm

Mes turime 4 šiluminių „Avantis 70“ tipus: – „Avantis 70 basic“ – „Avantis 70 I“ (izoliuotas) – „Avantis 70 SI“ (ypač izoliuotas) – Avantis 70 SHI (ypač gerai izoliuotas)

Aliumininiai langai SAPA Avantis 75

„Avantis 75“ yra termiškai sulaužyta trijų kamerų langų ir durų sistema, nustatanti aukščiausius šilumos izoliacijos ir stabilumo standartus. „Avantis 75“ yra idealus sprendimas, kai pagrindiniai reikalavimai yra labai didelis našumas ir kokybė. Rėmo gylis: 75 mm, Ventiliacijos gylis: 85 mm, Stiklinimas: 4-70 mm Mes turime 4 šiluminių „Avantis 75“ tipus: „Avantis 75 basic“ „Avantis 75 I“ (izoliuotas) „Avantis 75 SI“ (ypač izoliuotas) Avantis 75 SHI (ypač gerai izoliuotas)


Aliumininiai langai SAPA Avantis 75 BASIC

Avantis 75 basic

Uf = 1.89 – 2.9 W/m2K

 


Aliumininiai langai Avantis 75 I - insulated

Avantis 75 I – izoliuotas

Patobulintos šiluminio stiklo tarpinės Patobulintas šiluminis centrinis tarpiklis. Uf = 1,8 – 2,9 W / m2K

 


Aliumininiai langai Avantis 75 SI - super insulated

Avantis 75 SI – ypač izoliuotas

Patobulinti terminio stiklo tarpikliai ir centrinė tarpinė PE įdėklai į rėmą ir ventiliacijos profilį PE įdėklo šiluminė pagerinta nuolaida Uf = 1,0 W / m2K – 2,0 W / m2K

 


Aliumininiai langai Avantis 75 SHI - ypač gerai izoliuotas

Avantis 75 SHI – ypač gerai izoliuotas

Patobulinti terminio stiklo tarpikliai ir centrinė tarpinė PE įdėklai į rėmą ir ventiliacijos profilį PE įdėklo šiluminė pagerinta nuolaida PE įdėklas termiškai patobulintas stiklo paketas Uf = 0,92 W / m2K – 1,9 W / m2K

Aliumininiai langai, Aliumininiu langu montavimas

Tvirti, ilgaamžiai ir modernūs Aliumininiai langai

Aliuminiai langai dėl jų tvirtumo ir ilgaamžiškumo, yra naudojami netik privačiam sektoriuje, bet ir komerciniuose, pramoniniuose ir viešos paskirties objektuose. Iš aliuminių rėmų galima gaminti didelių gabaritų langus ir sumontuoti ypač tvirtas konstrukcijas kurios yra ilgaamžės ir jų eksploatavimas gali trukti apie 80 metų. Teikiame Aliumininiu langų montavimo paslaugas visoje Lietuvoje

+370 606 79339

Mūsų telefonas užsakyti paslaugas dabar arba tiesiog pasikonsultuoti

Aliumininės konstrukcijos suteikia pastatams ne tik modernų bei solidų įvaizdį, bet ir galima įgyvendinti įmantriausius interjero bei eksterjero projektus.

Aliuminio profiliu pardavimas ir montavimas

Mes patarsime jums dizaino klausimais, suteiksime konsultacijas ir pateiksime išsamius pasiūlymus. Pasirūpinsime viskuo, kas susiję su jūsų aliuminio produktų pristatymu ir montavimu.

Aliuminio konstrukcijų paskirtis ir naudojimo ypatumai

Aliuminio profilio konstrukcijos gali būti naudojamos ne tik pastato fasadui, langams ar stoglangiams montuoti, bet ir įvairioms vidaus apdailos detalėms, durims ir pertvaroms sukurti.

Šiuos ir dar daugelį kitų inovatyvių sprendimų galime pasiūlyti aliuminio profilių dėka.