Langu montavimas

Langu montavimas paslaugos

Langu montavimas

GRG Group langai saugo namus ne tik nuo šilumos praradimo, bet ir gamina šilumą. Kol kas mažai kam yra žinoma, jog atitinkamų stiklų paketų panaudojimo dėka, galime tapti nemokamos šiluminės energijos, kylančios iš saulės spindulių gavėjais ir panaudoti ją patalpų šildymui.

GRG Group gamina energiją taupančius langus naudojant specialius profilius, su dviejų, šešiu kamerų stiklų paketais kurie atlieka daug funkcijų.

Pasiryžus įsigyti energiją taupančius langus, žymiai sutaupome šiluminės energijos bei pinigų. Labai svarbus yra tinkamas langu montavimas, nes nuo to priklauso langų ilgaamžiškumas ir tinkamas lango funkcionalumas.

Išlaidos mažos, o efektas didelis

Daugelis gyvenamųjų daugiabučių, o ypač senesnės statybos pastatai, turi prastos kokybės langus, duris ir balkonų duris, pro kuriuos patenka nemažai šalto oro ir taip yra prarandama apie 30-35 % šilumos.

Mūsų įmonės siūlomi langai ir durys vartotojams sutaupo šilumos nuo 10 iki 20 procentu vienaaukščiuose ir daugiaaukščiuose namuose, o tam išleistos lėšos atsiperka per 1,5-3 metus.

Šilumos sutaupymas priklauso nuo namo tipo ir namo aukštu. 20 metrų aukštyje (7-8 aukštai) vėjo greitis padidėja iki 15 m/s, todėl šilumos bus sutaupoma mažiau.

Nepriklausomai nuo namo aukštu, tinkamai mūsų meistru sumontuoti langai ir durys, jūsų būstą apsaugotas nuo šalčio, skersvėjų ir gatvės triukšmo, o kambaryje temperatūra pakils mažiausiai 6-8 laipsniais.

Papildomai sandarintas stiklas
Papildomas sandarinimas specialia šilumą sulaikančia stiklo plėvele, prilygstančia stiklo paketui. Užklijavus plėvelę ant stiklo, patalpos temperatūra žiemą pakils dar 2-4 laipsniais, o vasarą tiek pat sumažės. Ši plėvelė atspindi iki 65 procentų infraraudonųjų spindulių atgal į patalpą ir nepraleidžia ultravioletinių spindulių. Tai reiškia, kad į kambarį pateks mažiau šviesos, tad jei kambariai tamsūs, ne visiems tinka.


Susisiekite su mumis dabar

8 606 79339

Mūsų telefonas užsakyti paslaugas dabar arba tiesiog pasikonsultuoti

arba palikite paklausimą dabar?

Palikite  PAKLAUSIMĄ DABAR  į kuri jums atsakysime per artimiausias 24 valandas. 

Langai, Durys, Terasos, Laiptai, Balkonų stiklinimas

Visos paslaugos iš vieno paslaugų tiekėjo

Įmonė GRG Goup atlieka darbus nuo A iki Z. Vienas skambutis, viena sutartis, vienas už viską atsakingas žmogus.

Anksčiau perkant langus lemiamu argumentu langų pasirinkime buvo kamerų kiekis, kuo daugiau kamerų, tuo langas yra geresnis. Šiandiena taip nebėra, tačiau langas – tai labai sudėtingesnis produktas. Šiuo metu į lango sandarą reikia žiūrėti gerokai plačiau, atkreipiant visų pirma dėmesį į stiklą, kuriuo dėka yra gaunama energija. Visa energijos iš saulės spindulių gavimo paslaptis slypi stiklų paketų panaudojime bei gamtos jėgose.