Mediniai langai

Mediniai langai

✔ Mediniai langai

Jei plastikiniai langai patrauklūs savo gera kaina, tai mediniai langai patraukia savo natūralumu. Šiuolaikinės modernios langų konstrukcijos, suteikia pastatui prabangos ir ypatingos kokybės. Klientai drąsiai renkasi medinius langus, nes jie patikimi, suteikia būstui jaukumo bei yra derinami su šiuolaikinėmis technologijomis ir išlaiko geras izoliacines savybes.

Mediniai langai, Medinių langų montavimas

Mediniai langai kaustyti aliuminiu

Medinius langai iš klijuoto sluoksniais ąžuolo ir pušies  ir kitu tipų medienos. Medis yra apdirbamas pagal Europos standartus, tai garantuoja gaminio kokybę ir ilgaamžiškumą. Šiuolaikinė pažangi technologija, leidžia pritaikyti galutine lango išvaizda prie klientų reikalavimų. Mediniai langai – tai optimalus pasirinkimas tiems, kurie ypač vertina pakilias bei natūralias medžiagas. – Mediniai langai siekiantiems originalaus stiliaus bei jaukumo, tradicijų išlaikymo, natūralumo, estetikos, prestižo, solidumo, ir ypatingo jaukumo namams.

Medinių langų montavimas

Medinių langų montavimą atliekame kruopščiai saugant langus ir aplinką. Kad mediniai langai tarnautų ilgai, juos reikia ne tik meistriškai pagaminti, bet ir tinkamai sumontuoti. Tik taip mediniai langai gerai izoliuos šilumą ir nestrigs varstant. Patikėkite šį darbą mums, medinių langų gamintojams, kurie profesionaliai jums sumontuos medinius langus.

Mediniu langu savybės

Mediniai langai kaustyti aliuminiu gaminami iš aukščiausios kokybės klijuotos lietuviškos ir egzotiškos medienos, ir iš lauko pusės medžio plokštuma padengiama aliuminio profiliais ir stiklinami dviejų arba trijų stiklų paketais.  Tarp medžio ir aliuminio paliekamas oro tarpas, todėl mediena gali kvėpuoti, bet yra apsaugota nuo skirtingų klimato sąlygų poveikio. Aliuminiu kaustytus langus galima dažyti visomis RAL spalvų paletės spalvomis, dengti įvairiomis skaidriomis dangomis, imituoti medienos tekstūrą. Taip pat galima dengti auksu, bronza, sidabru ir kt. medžiagomis. – Mediniai langai kaustyti aliuminiu gali būti įvairių dydžių ir formų, derėti prie visų stilių ir bet kokio eksterjero.

Medinių langų kaustytų aliuminiu gamyba

Jeigu norite, kad Jūsų langai ilgiau išliktų atsparūs išorės veiksniams siūlome rinktis medinius langus, iš lauko kaustytus aliuminiu. Kaustymas aliuminiu padaro langą maksimaliai atsparų kenksmingam aplinkos poveikiui. Aliuminio danga, skirtingai nei mediena, atspari šalčiui, drėgmei, UV spinduliams, dulkėms. Nepaisant to, jog šie langai reikalauja mažiausiai priežiūros, jie garantuoja jaukumą ir šilumą.

Nusprendę įsigyti aliuminiu kaustytus, itin kokybiškus, ilgaamžius medinius langus galėsite rinktis iš plataus formų ir spalvų asortimento, taip pat stiklintus įvairiais stiklo paketais. Šie langai idealiai tinka visiems pastatams – tiek vasaros namukui, tiek itin šiuolaikiškam ir moderniam statiniui. Jie gali būti ne tik tiesūs, bet ir kelių retro stilių ar net bronziniai. Mediniai langai kaustyti aliuminiu rekomenduojami butams, visuomeniniams pastatams ir individualiems namams, nes yra standartinio ir išskirtinio dizaino langai už gerą kainą.

Šilčiausias pasaulyje langas

Mediniai langai kaustyti aliuminiu yra šilčiausi pasaulyje langai, kurio šilumos perdavimo koeficientas 0,51 W/m²K. Šiuo metu Lietuvoje ir Europoje įprasta naudoti langus, kurių šilumos laidumas gerokai didesnis, koeficientas siekia 0,75-1,1 W/m²K. Medžio aliuminio langas yra pats šilčiausias pasaulyje, tai liudija ir sertifikuotos laboratorijos, kuri atliko gaminio bandymus, patvirtinimai. Šilčiausias langas su keturių stiklo paketu, patobulintais ir šilumai nelaidžiais rėmais, kurie pagaminti iš ekologiškų medžiagų praleidžia minimalų šilumos kiekį, pro jį neprasiskverbia vėjas ir vanduo, jis yra patogus naudoti, tvirtas ir patikimai veikiantis.

 ►  Mes atvažiuojame į užsakovo pageidaujamą vietą, išklausome pageidavimus, konsultuojame ir patariame, išmatuojame, ir sudarome sąmatas nemokamai.

Mediniai langai kaustyti aliuminiu  Modern 78

Mediniai langai kaustyti aliuminiu Modern 78

L
A
N
G
A
I

✔ 78 mm storio profiliai
✔ Paketai nuo 28 arba 52 mm storio
✔ Dvi eilės sandarinimo tarpinių
✔ Galimos skirtingos vidaus dekoro formos
✔ Uw iki 0,8 W/m²K

Šilumos perdavimo koeficientas 0,8 W/m²K

Mediniai langai kaustyti aliuminiu Modern 78 SAVYBĖS

„Modern 78“ – naujausias technologų ir dizainerių produktas. Tai kainos revoliucija aliuminiu kaustytų medinių langų rinkoje. „Modern 78“ sistemos langai yra patys pigiausi mediniai langai kaustyti aliuminiu, bet kokybe, šiluminėmis savybėmis ir dizainu niekuo nenusileidžiantys kitiems šios grupės produktams. Šiluminėmis savybėmis „Modern 78“ langai prilygsta pasyviniams langams (Uw iki 0,8 W/m2K). Kaustymas aliuminiu apsaugo langus nuo nepageidaujamo aplinkos poveikio.

Mediniai langai „Modern 78“ skirti visuomeniniams pastatams, biudžetiniams objektams, kuriuos statant svarbu ne tik geros gamybos savybės, modernus dizainas ir ilgaamžiškumas, bet ir maža kaina. Dėl savo šiluminių savybių, kaustymo aliuminiu privalumų, individualaus dizaino, išpildymo įvairovės „Modern 78“mediniai langai vis labiau populiarėja tarp individualių namų, kotedžų, rezidencijų.

„Modern 78“ sistemos mediniai langai kaustyti aliuminiu stiklinami iš lauko, viduje jie neturi stiklajuostės. Tai suteikia langui vientisą dizainą ir eliminuoja prapūtimo galimybę. Dar vienas šios sistemos pranašumas – dviejų dalių aliuminio profilis. Suskilus stiklo paketui nereikės išmontuoti viso lango, stiklo paketą pakeisite lengvai ir be didesnių papildomų kaštų. Kaustymas aliuminiu palengvina langų priežiūrą iš išorės.

„Modern 78“ medinių langų gamybai naudojama trijų sluoksnių klijuota mediena, iš lauko kaustoma išskirtinai tik aliuminio profiliu. Langai gali būti stiklinami vienos arba dviejų kamerų stiklo paketais. Didžiausias galimas stiklo paketo storis net 52 mm. Storesni stiklo paketai praplečia stiklų pasirinkimą, padidina jų įvairovę ir leidžia įgyvendinti bet kokius norus ir poreikius. Nuo stiklo paketo storio priklauso, kiek medienos bus panaudota patalpos viduje. Jeigu įsidėsite plonesnį stiklo paketą, langui suteiksite grubumo, gigantiškumo pojūtį. Vidinės medienos (varčios) kraštą galima užapvalinti ar pagrąžinti langui suteikiant savitą stilių ir dekorą. Kaustymas aliuminiu užtikrina kokybę ir ilgaamžiškumą. Platus medienos asortimentas (pušis, ąžuolas, meranti, eukaliptas, termintas uosis, sapeli mahagoni) bei įvairi spalvinė gama tiek medienai, tiek aliuminio profiliams suteikia pasirinkimo laisvę ir galimybę langus maksimaliai priderinti prie interjero ir susikurti namus pagal savo skonį, sąlygas ir norus.

Mediniai langai kaustyti aliuminiu  Avangard

Mediniai langai kaustyti aliuminiu Avangard

L
A
N
G
A
I

✔ Stakta 73 mm storio profiliai
✔ Varčia 78 mm storio profiliai
✔ Paketai varčioje 80 mm storio, stiklo paketas gali būti iš keturių stiklų
✔ Trys eilės sandarinimo tarpinių
✔ Iš lauko stakta ir varčia dengta stiklu vienoje plokštumoje
✔ Uw iki 1,0 W/m²K

Šilumos perdavimo koeficientas 0,95 W/m²K

Mediniai langai kaustyti aliuminiu  Retro 98

Mediniai langai kaustyti aliuminiu Retro 98

L
A
N
G
A
I

✔ 98 mm storio profiliai
✔ Paketai 52 mm arba 72 mm storio
✔ Trys eilės sandarinimo tarpinių
✔ Galimos skirtingos vidaus dekoro formos
✔ Uw iki 0,8 W/m²K

Šilumos perdavimo koeficientas 0,98 W/m²K

Mediniai langai kaustyti aliuminiu Retro 98 SAVYBĖS

Retro 98 mediniai langai kaustyti aliuminiu skirti tiems, kurie taupo ir vertina investicijas į ateitį. Tai ne tik pasyviems namams skirti langai, jie rekomenduojami ir naujos statybos namams, butams, renovuojamiems ar rekonstruojamiems statiniams.

„Retro 98“ langai – tai 98 mm storio mediniai langai, iš lauko kaustyti savitu ir alternatyvos neturinčiu aliuminio profiliu. Kaustymas aliuminiu palengvina langų priežiūrą iš išorės. Galima rinktis įvairius langų, balkono durų, lauko durų, stumdomų durų variantus ir komplektacijas, kurie geriausiai atitiktų Jūsų viziją, poreikius ir kainos bei kokybės santykį.

Dėl storesnio tašo „Retro 98“ mediniai langai  yra ypatingai šilti, įstiklinus tokį gaminį trijų kamerų stiklo paketu, galima pasiekti šilumos laidumo koeficientą net 0,68 W/m2K. Aliuminiu kaustyti „Retro 98“ mediniai langai gali būti stiklinami vienos, dviejų kamerų ar net trijų kamerų stiklo paketais. Priklausomai nuo pasirinktų stiklo paketų (tonuoti, grūdinti, laminuoti, saulės kontrolės) ir furnitūros (Wk1, WK2,WK3 saugumo klasės) galima ir standartinio, ir itin saugaus ar net išskirtinius poreikius atitinkančio medinio lango ar durų gamyba.

„Retro 98“ medinių langų gamybai naudojama klijuota mediena. Platus formų (stačiakampiai, trapeciniai, arkos, apvalūs), medienos (eglės, pušies, maumedžio, ąžuolo amer, eukaliptų globulus ir grandis, meranti dark, sipo mahagoni, sapele, tiko, Jatobos (deimantinės vyšnios), medienos ir aliuminio spalvų gamos pasirinkimas suteikia laisvę kurti tokį gaminį, kuris geriausiai atitiks Jūsų lūkesčius, tiks prie interjero ir puoš namus ar kitas patalpas. Dažymui naudojamos tik ekologiškos medžiagos. Ypatingos dažymo technologijos atskleidžia ir pabrėžia medinių langų, kaustytų aliuminiu, savitumą, suteikia langams nuotaiką, padeda įsilieti į aplinką arba išryškina ir atskleidžia jų grožį. Kaustymas aliuminiu apsaugo nuo nepageidaujamo aplinkos poveikio.

Įvairi ir gausi spalvų bei technologijų gama langus pavers ne tik šviesos šaltiniu, bet ir  peizažo ar miesto paveikslo dalimi. „Retro 98“ gali tapti puikiu, išskirtiniu interjero ar eksterjero akcentu. Langai su aliuminiu stiklinami iš lauko, iš vidaus jie neturi stiklajuostės, kuri įprastai prispaudžia stiklą ir yra atskira lango detalė. Todėl iš vidaus langas yra vientisas. Ant vidinės lango pusės galima išgauti retro stiliaus raštelį, pritaikyti derantį dekorą, sukomplektuoti retro stiliaus furnitūrą ir jūsų namas tiek iš vidaus, tiek iš išorės taps neatsiejama retro stiliaus dalimi.

„Retro 98“ medinis langas kaustytas aliuminiu atitinka visus pasyviniam namui keliamus reikalavimus ir netgi daugiau. Tokie langai ne tik taupo energiją, bet ir suteikia sveiką bei malonią aplinką gyvenimui. Mediena ir aliuminis gerai dera tarpusavyje bei vienas kitą papildo. Mediena užtikrina ekologišką ir sveiką aplinką, kaustymas aliuminiu suteikia ilgaamžiškumą, o dar ir šiltas aliuminis bei tinkamai parinkti stiklo paketai, leis pasijusti komfortabiliai, sutaupyti šilumos energijai skirtus kaštus ir džiaugtis estetika, šiluma ir jaukumu.

Mediniai langai kaustyti aliuminiu  ALU-10

Mediniai langai kaustyti aliuminiu Retro 98

L
A
N
G
A
I

✔ 98 mm storio profiliai
✔ Paketai 52 mm arba 62 mm storio
✔ Dvi eilės sandarinimo tarpinių
✔ Galimos skirtingos vidaus dekoro formos
✔ Jūsų pasirinktos spalvos aliuminis bus ne tik apsauga nuo aplinkos poveikio, bet ir dizaino elementas
✔ Uw iki 0,8 W/m²K

Šilumos perdavimo koeficientas 0,80 W/m²K

Mediniai langai kaustyti aliuminiu ALU-10 SAVYBĖS

“Alu-10” mediniai langai skirti tiems, kurie vertina kokybę ir investicijas į ateitį. Tokių langų kaina yra didesnė, bet ateityje jie padės sutaupyti šildymui. Jie atitinka pasyviniam namui keliamus reikalavimus, yra ilgaamžiai ir nereikalauja brangios priežiūros. Dėl savo storio, tvirtumo ir lengvai išgaunamų formų šie vitrininiai langai gali būti pritaikomi bažnyčiose, cerkvėse ar kituose erdviuose pastatuose, kurie puošiami didelių matmenų langais su raižiniais ar vitražais.

Medinių langų gamybai naudojamas 98 mm storio klijuotas tašas, iš lauko dengiamas aliuminio profiliais. Aliuminio profilis apsaugo medieną nuo galimo aplinkos poveikio, nes yra atsparus saulei, lietui, vėjui. Aliuminio profiliai yra atitraukti nuo medžio, tad užtikrinamas medienos nepažeidžiamumas ir ventiliacija, o pats aliuminis suteikia langui ilgaamžiškumą. Aliuminio apsauga iš lauko leis užmiršti priežiūros rūpesčius, perdažymą. Aliuminis dažomas ekologiškais dažais, galima plati spalvinė gama ir tekstūra.

Storesnis tašas užtikrina didesnę šilumos izoliaciją, o storesnis stiklo paketas suteikia geresnę garso izoliaciją ir padidina saugumo lygį bute ar name. Galima stiklinti dviejų ar net trijų kamerų stiklo paketu (52 mm arba 62 mm storio). Tokio storio profilio lange galima įmontuoti neperšaunamą stiklo paketą ir, sukomplektavus specialią furnitūrą, pagaminti neperšaunamą langą. “Alu-10” langas yra storesnio rėmo, tvirtas, bet nebūtinai turi būti standartinis ir grubus. Galima komplektuoti įvairių gamintojų furnitūrą. Didelis dekorų, figūrinių elementų (stiklajuosčių, apvadų, frezavimų, raižinių), dekoratyvinių apkaustų pasirinkimas suteiks saugiam, tvirtam mediniam langui savito grožio, modernumo ir laisvę rinktis bei susikurti langą, kuris geriausiai atitiks Jūsų lūkesčius, skonį ir poreikius ir jūsų namas, butas ar kitos patalpos bus maksimaliai apsaugotos, bet kartu ir dailiai atrodys.

“Alu-10” sistemos mediniai langai gali būti įvairių formų, bet išlaiko savo šilumines savybes ir stabilumą. Dėl tašo storio jie yra ypatingai tvirti, galima didelių gabaritų langų gamyba. Dideli langai, ypač vitrininiai langai – tarsi paveikslas, kuris namo interjerui gali suteikti išskirtinį gamtos ir interjero sąlyčio pojūtį. Dideli langai leidžia pajusti aplinką, įsileisti daugiau šviesos, bet tuo pačiu neprarasti šilumos ir sumažinti šildymo sąskaitas. Vitrininių langų montavimą patikėkite į mūsų rankas ir rezultatai džiugins ilgus metus, o kaina atitiks kokybę.

Mediniai langai kaustyti aliuminiu  MT-78

Mediniai langai kaustyti aliuminiu Retro 98

L
A
N
G
A
I

✔ 78 mm storio profiliai
✔ Paketas 52 mm storio
✔ Trys eilės sandarinimo tarpinių
✔ Galimos skirtingos vidaus dekoro formos
✔ Uw iki 0,8 W/m²K

Šilumos perdavimo koeficientas 0,80 W/m²K

Mediniai langai kaustyti aliuminiu MT-78 SAVYBĖS

Augant energijos kainoms ir susirūpinimui dėl klimato kaitos, populiarėjant pasyviojo būsto koncepcijai, ypač aktuali tapo itin šiltų langų gamyba. Mediniai langai pasyviniam namui “MT-78” pasižymi išskirtinėmis šilumos varžos savybėmis. Tai puikus pasirinkimas pasyviųjų bei naujos statybos ar rekonstruojamų namų šeimininkams, vertinantiems ekonomiškumą ir ilgaamžiškumą. Šio tipo sistemos tinka ne tik gaminant stačiakampius langus, bet ir balkonų duris.

Mediniai langai “MT-78” yra 78 mm storio, iš lauko dengti šiltu aliuminio profiliu, kuris užpildytas poliuretanu. Bendrai gaunamas 129 mm gaminio rėmo storis užtikrina labai geras šilumines savybes. “MT-78” gali būti montuojamas dviejų kamerų stiklo paketas (52 mm).

Šie mediniai langai pasyviniam namui yra atsparūs aplinkos poveikiui ir puvimui, nes aliuminio profilio apkaustai dedami taip, kad būtų pakilę nuo medžio ir leistų jam kvėpuoti. Šių langų gamybai naudojama medienos rūšių (pušis, ąžuolas, šorėja, termintas uosis ir kt.) bei spalvų įvairovė patenkins net subtiliausius pageidavimus ir padės sukurti namų interjerą, apie kurį visada svajota. Geri pasyvaus namo langai ir kokybiškas montavimas padės susikurti saugią, jaukią ir šiuolaikišką erdvę sąmoningam gyvenimui.

Aliuminiu kaustyti “MT-78” mediniai langai atitinka visus pasyviajam namui keliamus reikalavimus. Jie ne tik taupo energiją, bet padeda sukurti ekologiškesnę, estetiškesnę, jaukesnę ir sveikesnę aplinką.

Mediniai langai kaustyti aliuminiu  ALU Passive

Mediniai langai kaustyti aliuminiu Retro 98

L
A
N
G
A
I

✔ 78 mm storio profiliai
✔ Paketas 52 mm storio
✔ Keturios eilės sandarinimo tarpinių
✔ Galimos skirtingos vidaus dekoro formos
✔ Vokietijos PHI sertifikatas nuo 2007 m.
✔ Uw iki 0,8 W/m²K

Šilumos perdavimo koeficientas 0,80 W/m²K

Mediniai langai kaustyti aliuminiu ALU Passive SAVYBĖS

Augant šilumos kainoms bei didėjant susirūpinimui dėl energetinio efektyvumo, kyla ir ypatingai šiltų langų poreikis. Jį patenkinti gali ypatingai geri, šilti, ekologiški, 2007 m. Vokietijos PHI instituto sertifikuoti mediniai langai pasyviam namui „Alu Passive“. Šie, aliuminiu kaustyti, mediniai langai skirti tiems, kas vertina ekonomiškumą, kokybę ir ypatingai geras šilumos varžos savybes. Langai skirti ne tik pasyviesiems namams, bet ir tradiciniams naujos statybos namams, butams, renovuojamiems ar rekonstruojamiems statiniams. „Alu Passive“ sistema gali būti stačiakampių langų ir net balkono durų gamybos pagrindas.

„Alu Passive“ langai pasyviam namui yra 78 mm storio, iš lauko dengti aliuminio profiliu, kuris užpildytas ekologiška celiulioze. Juose sumontuojamas 52 mm stiklo paketas su šiltu rėmeliu. „Alu Passive“ langų gamybai rekomenduojama rinktis pušų medieną, kuri pasižymi geresne šilumos izoliacija nei kitos rūšies mediena.

Plati spalvų gama suteiks interjerui savitumo ir atitiks visus poreikius ir lūkesčius.

Aliuminiu kaustyti „Alu Passive“ mediniai langai atitinka visus pasyviųjų namų statyboms keliamus reikalavimus. Pasyvaus namo langai ne tik taupo energiją, tačiau ir sukuria sveiką bei malonią aplinką gyvenimui.

Mediena ir aliuminis gerai dera tarpusavyje bei vienas kitą papildo. Mediena užtikrina ekologišką ir sveiką aplinką, o aliuminis suteikia ilgaamžiškumą. Toks derinys bei tinkamai parinkti stiklo paketai ir kokybiškas montavimas leis sumažinti išlaidas šildymui ir padės džiaugtis estetika, šiluma bei jaukumu.

Mediniai langai kaustyti aliuminiu  MR-78

Mediniai langai kaustyti aliuminiu Retro 98

L
A
N
G
A
I

✔ 78 mm storio profiliai
✔ Paketai 28 arba 52 mm storio
✔ Trys eilės sandarinimo tarpinių
✔ Galimos skirtingos vidaus dekoro formos
✔ Aliumis su spec. stiliaus rašteliu
✔ Uw iki 0,9 W/m²K

Šilumos perdavimo koeficientas 0,90 W/m²K

Mediniai langai kaustyti aliuminiu MR-78 SAVYBĖS

Tvirta konstrukcija, puikios šilumos sulaikymo savybės, lengvumas ir natūralumas, ilgaamžiškumas ir atsparumas – tai nepakeičiamos ir svarbiausios kokybiškų langų savybės, kuriomis pasižymi tik mediniai langai, kaustyti aliuminiu.

„MR-78“ – tai 78 mm storio mediniai langai, iš lauko kaustyti išskirtinio dizaino aliuminio profiliais, kurie nėra standartiniai. Jie turi dekoratyvinę bangelę, tiek staktos, tiek varčios vietose. Tai langui suteikia išskirtinumo ir padeda kurti savitą stilių.

Iš vidaus mediniai langai, kaustyti aliuminiu, neturi stiklajuostės, todėl vizualiai jie atrodo vientisi. „MR-78“ langus galėsite įsigyti už prieinamą kainą. Šiuos langus dažniausiai renkasi individualių namų savininkai, bet jie puikiai pritaikomi ir kultūros paveldo statiniams.

Tiesa, nesuklystumėte „MR-78“ langus pavadinę išskirtiniais ir moderniais. Jie gali būti įvairių formų, pagaminti iš skirtingos medienos, džiuginti plačia spalvine gama ir funkcionalumu.

Šie, ne tik įspūdingo dizaino, bet ir šilti, sandarūs, geri, ekonomiški bei ekologiški langai yra stiklinami iš lauko, vienos arba dviejų kamerų stiklo paketais. Besirūpinančius ekologija skubame informuoti, kad tiek langų gamyboje naudojamos medienos, tiek aliuminio dažymui parenkamos tik ekologiškos medžiagos.

Didelė spalvų ir technologijų įvairovė leidžia šiuos langus paversti ne tik neatsiejama interjero detale, ypatingu, savitu ir šiuolaikišku gyvenamosios erdvės elementu ar šviesos šaltiniu, bet ir dailia miesto peizažo dalimi.

Mediniai langai kaustyti aliuminiu  ALU-109

Mediniai langai kaustyti aliuminiu Retro 98

L
A
N
G
A
I

✔ 78 mm storio profiliai
✔ Paketai 28 arba 52 mm storio
✔ Trys eilės sandarinimo tarpinių
✔ Galimos skirtingos vidaus dekoro formos
✔ Staktos ir varčios aliuminio profilis vienoje plokštumoje
✔ Uw iki 0,9 W/m²K

Šilumos perdavimo koeficientas 0,90 W/m²K

Mediniai langai kaustyti aliuminiu ALU-109 SAVYBĖS

Langų gamybai naudojamas aliuminio ir medžio duetas suteikia mediniams langams šių abiejų medžiagų gerąsias savybes – atsparumą išorės poveikiui, jaukumą, natūralumą ir šilumą. Mediniai langai, kaustyti aliuminiu – tai ilgaamžė investicija, už prieinamą kainą.

78 mm storio mediniai langai „Alu-109“, iš lauko kaustyti aliuminiu. Išskirtinė šių langų savybė – savitas dizainas. Aliuminis iš lauko sudaro vientisą plokštumą, o tai suteikia langui vientisumo ir sudaro galimybę langą paslėpti namo fasade. Šie langai ypač tinka fasadinėse konstrukcijose, kur reikia išlaikyti vieną plokštumą. Šios rūšies langai dažniausiai montuojami individualiuose namuose, butuose ar visuomeniniuose pastatuose. Be to, šių langų sistemose galima papildomai montuoti orlaides, tinklelius nuo uodų, vidaus ar lauko palanges.

„Alu-109“ mediniai langai stiklinami nuo 28 mm iki 52 mm vienos, dviejų ar trijų kamerų stiklo paketais. Platus pasirinkimas suteikia visišką improvizacijos laisvę langų gamybos procese. Galimos įvairios formos, spalvos, funkcionalumas.

Mediniai langai „Alu-109“ stiklinami iš lauko – iš vidaus jie neturi stiklajuostės, kuri įprastai prispaudžia stiklą, todėl iš vidaus šio tipo langai yra akiai maloniai vientisi. Iš lauko pusės jie turi papildomą aliuminio profilį, dėl kurio, suskilus stiklo paketui, lango nereikės išmontuoti, jį galima bus pakeisti paprastai ir greitai.

Šios rūšies langai turi tris nepertraukiamus tarpinių kontūrus, jis gali būti komplektuojamas su įvairiausiomis papildomomis dekoratyvinėmis detalėmis.

Esame tikri – įsigiję šiuos langus džiaugsitės kokybiškų, gerų langų kuriama estetika, išskirtinumu ir ilgaamžiškumu.

Mediniai langai kaustyti aliuminiu  ALU-90

Mediniai langai kaustyti aliuminiu Retro 98

L
A
N
G
A
I

✔ 78 mm storio profiliai
✔ Paketai 28 iki 44 mm storio
✔ Dvi sandarinimo tarpinių eilės
✔ Galimybė rinktis aukštesnę saugumo klasę, montuojant papildomas apsaugas
✔ Jūsų pasirinktos spalvos aliuminis bus ne tik apsauga nuo aplinkos poveikio, bet ir dizaino elementas
✔ Uw iki 0,9 W/m²K

Šilumos perdavimo koeficientas 0,90 W/m²K

Mediniai langai kaustyti aliuminiu ALU-90 SAVYBĖS

Sujungus medžio ir aliuminio derinį, langų gamyba perėjo į kitą, aukštesnį etapą, todėl šiandien savo klientams galime pasiūlyti įvairioms atmosferos sąlygoms atsparius, gerus ir itin kokybiškus langus. Medinis lango rėmas, kaustytas aliuminio danga, būna patikimai saugomas nuo lietaus, sniego, saulės spindulių ir kito žalingo aplinkos poveikio.

“Alu-90” – 78 mm storio mediniai langai, iš lauko pusės kaustyti aliuminiu, būna stiklinami nuo 28 mm iki 44 mm storio stiklo paketais. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško geros kainos ir ilgaamžiškumo. Langai šilti – jų šilumos laidumo koeficientas siekia daugiau nei 1.00 W/m2K.

“Alu-90” mediniai langai gaminami iš trijų sluoksnių klijuotos įvairių rūšių medienos (nuo paprastos pušies iki egzotinio eukalipto). Jie gali būti įvairių formų: stačiakampio, trapecijos, arkos, apvalūs ir kt. Iš lauko pusės tokie langai dengiami aliuminio profiliais, kurie nuo medžio būna atitraukti, kad leistų medienai kvėpuoti. Tokiu principu sumontuotas aliuminio apkaustas langui suteikia ilgaamžiškumo, leidžia pamiršti apie lango perdažymą, impregnavimą ar kitokią ypatingą jo priežiūrą.

Įvairi kaustymui naudojamo aliuminio spalvų gama bei ypatingos dažymo technologijos atskleidžia šių medinių langų savitumą, suteikia jiems išskirtinumo arba sulieja juos su aplinka ir atskleidžia jų grožį.

“Alu-90” mediniai langai, kaustyti aliuminiu, gali būti stiklinami vienos arba dviejų kamerų stiklo paketu. Pasirinkę atitinkamų savybių stiklus, galėsite padidinti garso izoliaciją, apsaugoti patalpas nuo tiesioginių saulės spindulių, suteikti langams tam tikrą atspalvį, padidinti šilumines savybes ir užtikrinti, kad langas atitiktų specialius poreikius.

Įvairių gamintojų apkaustai, šiuolaikinės technologijos ir inovacijos suteikia “Alu-90” langams įvairių funkcijų – juos galima atversti, atidaryti, atidaryti ir atversti, sulankstyti arba nustumti. Šios serijos langai gali užtikrinti bazinį ar aukštesnio lygio saugumą.

“Alu-90” mediniai langai – mažai priežiūros reikalaujantys, bet jaukumą ir šilumą garantuojantys standartinio dizaino langai už gerą kainą. Jie tinka daugiabučiams, individualiems namams ir visuomeniniams pastatams.