Vitrininiai langai

Vitrininiai langai | Gamyba ir montavimas

✔ Vitrininiai langai

Aukščiausios kokybės vitrininiai langai ir durys, mūsų įmonės yra gaminami, parduodami ir montuojami visos Lietuvos gyventojams ir įmonėms. Mes didžiuojamės savo lankstumu teikdami savo klientams reikiamos formas ir dydžiu vitrininius langus ir duris.

Mūsų tikslas yra gaminti produktus pagal mūsų klientų specifikacijas, užtikrinant aukščiausią klientų pasitenkinimo laipsnį. Mes orientuojamės į gamybos meistriškumą, neprilygstamą klientų aptarnavimą ir išliekamąją kokybę. 

Mes esame vieninteliai Lietuvoje langų ir durų gamintoja, kurie gali pasiūlyti platų, nestandartiniu dydžių, konfigūracijų ir stilių asortimentą ir didžiausią šilumos energijos vartojimo efektyvumą taupymą. 

Mūsų misija yra – Siūlyti savo klientams novatoriškus langų ir durų sprendimus gaminant geriausius vitrininius langus ir duris, pristatant juos laiku ir suteikiant mandagų bei greitą montavimą.

Vitrininiai langai

Vitrininiai langai | Gamyba ir montavimas

Mes orientuojamės į gamybos meistriškumą, neprilygstamą klientų aptarnavimą ir ilgalaikę kokybę. Atskira mūsų montavimo komanda suteikia mums lankstumo greitai reaguoti į bet kokius mūsų klientų poreikius. Šie specialistai yra kvalifikuoti ir patyrę darbuotojai, turintys plačias pramonės žinias.

Vitrininiai langai turi naujoviška, modernu profilio dizainą, harmoningas proporcijas, aptakius kontūrus, blizganti paviršių kuris suteikia langui ypatingą eleganciją,
– estetiška ir nematoma stiklajuostės tarpinė ir 13mm apkaustų griovelio ašies nuotolis, suteikia galimybę panaudoti storesne apkaustų apkabą, kas papildomai garantuoja mažesnę galimybę įsilaužti.
– specifinė tarpinių EPDM formą bei jų atitinkamas nutiesimas, atitinkamuose grioveliuose užtikrina nepralaidumą, bei ilgą naudojimą
– didelė sustiprinimo kamera duoda galimybę panaudoti plieninį sustiprinimą, kas garantuoja atitinkamą stabilumą
– 5-kamerų sudėtis bei jos gylis 80 mm užtikrina optimalią šiluminę bei akustinę garso izoliaciją

Nesvarbu ar esate namų savininkas, architektas, statybininkas, rekonstruotojas, komercinių pastatų rangovas ar parduotuvės savininkas, GRG Group yra pasirengusi dirbti jums.


Susisiekite su mumis dabar

+370 606 79339

Mūsų telefonas užsakyti paslaugas dabar arba tiesiog pasikonsultuoti

Palikite paklausimą dabar į kuri jums atsakysime per artimiausias 24 valandas.

Langai, Durys, Terasos, Laiptai, Balkonų stiklinimas

Visos paslaugos iš vieno paslaugų tiekėjo.

Įmonė GRG Goup atlieka darbus nuo A iki Z. Vienas skambutis, viena sutartis, vienas už viską atsakingas žmogus.