Stiklinės pertvaros

Stiklinės pertvaros

Stiklinės pertvaros

Projektuojame ir montuojame berėmęs stiklo konstrukcijas, sieneles, atitvaras, pertvaras su varstomomis bei stumdomomis durimis ir stiklo pertvarų sistemas, kurių pagrindą sudaro 10 arba 12 mm. grūdintas stiklas, sujungtas į aliuminio profilius, įmontuojamus lubose, sienose ir grindų kanaluose.

Stiklinės pertvaros su rėmais
Stiklinės pertvaros su aliuminio rėmais yra alternatyva berėmėms sistemoms, tinkančioms tradiciniams biurų koridoriams, tualeto pertvaroms, privačioms konferencijų salėms ir pan. Aliuminio profilius galima dažyti bet kokia RAL spalva, kad atitiktų interjero dizainą.

Aukštos kokybės vidinės stiklo pertvaros.
Kas pagalvojo, kad stiklinės pertvaros gali pagyvinti namus ar biurą ir padaryti jį profesionalesnį? Mes siūlome aukštos kokybės vidines stiklo pertvaras, kurias galima pritaikyti atsižvelgiant į jūsų namu ar biuro stilių ir dydį.

Norėdami rasti rentabilų sprendimą, pažvelkite į mūsų stiklines sienų pertvaras. Mes galime padėti jums sutaupyti energijos ir pinigų – pasitarkite su mumis ir sužinokite, kaip tai padaryti!

Grūdinto stiklo stiklines pertvaros

Be to, grūdinto stiklo pertvaros gali suteikti privatumo biure, nesvarbu, ar tai susitikimams, ar bendram naudojimui. Jei jums reikia kažko, kas pasižymi atsparumu smūgiams, jums gali būti naudinga viena iš mūsų grūdintų stiklo pertvarų!

Aliuminio stiklo pertvaros

Aliuminio ir stiklo pertvarų sistema yra viena iš lanksčiausių sistemų rinkoje, kurią galima naudoti kambariuose ir biuruose. Tokios Aliuminio stiklinės pertvaros yra labai lanksčios dizaino atžvilgiu, nes speciali aliuminio profilio konstrukcija leidžia jį sujungti į įvairius raštus.

 

Berėmės stiklinės pertvaros

Minimalus rėmas suteikia maksimalų dienos apšvietimą. Daugiau stiklo ir mažiau rėmo taip pat reiškia atvirus reginius ir geresnį matomumą. Berėmės stiklo sienos geriausiai derinamos su slankiojančiomis ir stumdomomis stiklinėmis durimis, atsižvelgiant į erdvės konfigūraciją ir kliento poreikius.

Berėmio stiklo pertvarų ypatumai:
Įvairūs stiklo atspalviai;
Galimos vienvėrės ir dvivėrės varstomos arba stumdomos durys ;
Konstrukcija tvirtinama į grindis ir lubas arba tik į grindis, formuojant nepriklausomą stiklo konstrukciją.
Stiklas gali būti laminuotas, monolitinis arba matintas stiklas

Berėmės stiklinės pertvaros

Susisiekite su mumis dabar

8 606 79339

Mūsų telefonas užsakyti paslaugas dabar arba tiesiog pasikonsultuoti

arba palikite paklausimą dabar?

Palikite  PAKLAUSIMĄ DABAR  į kuri jums atsakysime per artimiausias 24 valandas. 

Langai, Durys, Terasos, Laiptai, Balkonų stiklinimas

Visos paslaugos iš vieno paslaugų tiekėjo

Įmonė GRG Goup atlieka darbus nuo A iki Z. Vienas skambutis, viena sutartis, vienas už viską atsakingas žmogus.

Mes galime padėti jums rasti geriausią sprendimą.

Koks stiklo pertvarų variantas jūsų patalpose būtu optimaliausias, jums gali padėti ilgą laiką rinkoje dirbantys mūsų įmonės atstovai. Jums patars žmonės, turintys stiliaus pojūtį bei didelę patirtį šioje srityje. Patikėję darbus savo srities profesionalams puikiais darbo rezultatais galėsite džiaugtis labai greitai ir ilgai.