Stiklo paketai

Stiklo paketai

Stiklo paketai

Taupant energiją ir išlaikant namus patogesnius, tinkamas stiklo paketas atliks savo užduotį. GRG Group siūlo įvairius pasirinktinius stiklo paketus, kuriuose derinamos efektyviausios savybės ir pažangiausias dizainas, kad būtų pasiektas tikrai įspūdingas šiluminis našumas ir energijos taupymas ištisus metus. Pasirinkite savo namams tinkamą stiklo paketą ir pradėkite naudotis ypač energiją taupančiai langais

Liv Line Stiklo paketai

GRG Group stiklo paketai

GRG Group langai yra aukščiausios kokybės produktas. Tai yra produktas, kuris leidžia mums pasiekti sensacingą energijos taupymą bei pusiausvyrą, o tai reiškia, kad sumažėja kenksmingas CO2 išmetimas į atmosferą.

Šie langai jūsų bute ar ofise reiškia mūsų ir jūsų individualu indėlį į aplinkos apsaugą.

Aukšti vientisumo ir funkcionalumo standartai suteikia sandariklį ir centrinę atramą iš trijų tarpiklių, pagamintų iš aukščiausios kokybės medžiagos. GRG Group langai suderina nesenstantį dizainą ir funkcionalumą. Dėl sodrių langų spalvų kiekvienam namui yra suteikiamas unikalus stilius. Mūsų langai buvo praturtinti unikalia faneruote, dėl to langai įgauna unikalią metalo spalvą ir neįtikėtiną atsparumą oro sąlygoms. Lango saugumas taip pat yra neįtikėtinai aukštas ir atitinka RC1 – RC2 saugumo klases.


Susisiekite su mumis dabar

8 606 79339

Mūsų telefonas užsakyti paslaugas dabar arba tiesiog pasikonsultuoti

arba palikite paklausimą dabar?

Palikite  PAKLAUSIMĄ DABAR  į kuri jums atsakysime per artimiausias 24 valandas.

Langai, Durys, Terasos, Laiptai, Balkonų stiklinimas

Visos paslaugos iš vieno paslaugų tiekėjo

Įmonė GRG Goup atlieka darbus nuo A iki Z. Vienas skambutis, viena sutartis, vienas už viską atsakingas žmogus.

Mes garantuojame energijos taupymą, kai pakeisite savo namų langus ir duris GRG Group produktais, džiaugsitės didesne ramybe žinodami, kad sutaupysite energijos, reikalingos namų šildymui ir vėsinimui. Mes esame už tai, kad sunaudosite mažiau energijos ir sutaupysite daugiau pinigų, kartu padidindami savo namų grožį tiek iš vidaus, tiek iš išorės.
Ecco 71 Stiklo paketai

GRG Group langų sistema yra unikalus produktas ir dėl unikalios kamerų struktūros jis pasižymi labai geromis šilumos izoliacijos savybėmis bei apsaugo nuo triukšmo. Tai sumažina šildymo išlaidas.

Didelis plotis garantuoja padidintą kampo tvirtumą, tokiu būdu užtikrinant didesnį lango stabilumą.

Visa tai įgauna nuostabią formą per užapvalintą rėmą ir užapvalintą varčią. Lygus rėmo griovelis neturi kraštų, ant kurių galėtų kauptis dulkės, todėl langą šioje dalyje lengviau išvalyti.

System Ecco 71 Stiklo paketai