Rūsio durys

Metalinės rūsio durys
Metalinės rūsio durys

Metalinės rūsio durys (sandėliuko) nuosaviems, daugiabučiams namams, bei komerciniams pastatams.

Tinkamos metalinės rūsio durys

Pagal užsakovo poreikius galime parinkti ir pasiūlyti jums tinkamo tipo ir dizaino, saugias bei patikimas rūsio ar sandėliuko duris, atlikti išmatavimus, pristatyti ir sumontuoti.

Metalinės rūsio durys

Rūsio durys ir patikimos spynos – tai yra tik keli elementai atsakingi už mūsų saugomų rūsyje daiktų saugumą. Bute dažniausiai neturime vietos, kur galėtume laikyti slidinėjimo įrangą, naudojamą kelis kartus per metus, ar dviračius, kuriais važinėjame daugiausia pavasarį ir vasarą.

Kaip apsaugoti rūsį nuo įsibrovėlių?

Faktas yra tas, kad ypač daugiabučiuose būstuose rūsiai yra įdomūs vagims. Paprastai tokiuose rūsiuose yra saugomi retai naudojami bet pakankamai vertingi daiktai. Šiose patalpose paprastai įrengiamos pačios įprasčiausios durys ir langai, kurie vagiui iš esmės nekelia problemų.

Taigi prieš nešdami į rūsį daiktus, kurių nenaudojate kiekvieną dieną, pirmiausia verta užsitikrinti, kad kitą sezoną galėtumėte ir toliau tais daiktais naudotis.

Tvirtos rūsio durys

Tai yra pirmas dalykas, kurį turėtume padaryti. Visų pirma, verta investuoti į metalines rūsio duris, kurios tikrai atbaidys vagis.

Mes turime įvairiu durų pasiūlymu, kurie yra skirti rūsiams ir tokios mūsų siūlomos rūsio durys yra aprūpintos elementais, kurie yra didelė kliūtis vagims.

 

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *