Sekcijiniai pakeliami garažo vartai

Pakeliami garažo vartai
Pakeliami garažo vartai

Sekcijiniai pakeliami garažo vartai atsidaro vertikaliai ir taupant vietą, lieka po lubomis. Ši konstrukcija suteikia maksimalią erdvę garaže ir priešais jį. Sekcijines garažo duris galima montuoti bet kurioje garažo angoje ir jos pravažiavimo plotis būna iki 14 cm platesnis nei pakeliamu ir virš durų garažo vartų. Sekcijiniai pakeliami garažo vartai taip pat turi visam laikui elastingą sandariklį, kuris yra atsparus išorinėms sąlygoms ir optimaliai už sandarina duris iš visu keturių pusių.

Sertifikuoti sekcijiniai pakeliami garažo vartai

Sekcijiniai pakeliami garažo vartai yra išbandyti ir sertifikuoti pagal aukštus Europos standarto PN-EN 13241-1 reikalavimus.

Pasirinkime turime dvisienes segmentines garažo duris su labai gera šilumos izoliacija. Be to, šie vartai pasižymi padidintu stabilumu ir tyliu veikimu arba galite rinktis neizoliuotas sekcijines garažo duris, kurios idealiai tinka garažams, kuriems nereikia šilumos izoliacijos.

Sertifikuoti sekcijiniai pakeliami garažo vartai
Sertifikuoti sekcijiniai pakeliami garažo vartai

Jei jūsų namo architektūriniame dizaine vyrauja mediena, turime ypač patrauklias sekcijines durys, kurių tipas yra su medžio masyvo užpildu.

Energiją taupantys sekcijiniai pakeliami garažo vartai

Energiją taupančiose statybose ar namo modernizavimo metu svarbu ne tik gerai izoliuotos sienos, hermetiški langai ir šiltos durys, bet ir gerai izoliuotos garažo durys, ypač jei garažas yra namo korpuse arba kai garažas yra naudojamas kaip namų dirbtuvės. Taigi, kokia yra aukšta garažo durų šilumos izoliacija ir į ką turėtumėte atkreipti dėmesį juos pirkdami?

Šiluma taupantys sekcijiniai pakeliami garažo vartai

Šaltos garažo durys tampa problemiškos pirmiausia tada, kai jos yra tiesiai namo korpuse. Tada šiltas oras gali lengviau išeiti, o tai ilgainiui sukelia papildomų išlaidų. Norėdami to išvengti, rekomenduojama naudoti izoliuotas garažo duris, kurios padės sumažinti šilumos nuostolius ir sutaupyti šildant. Tai ypač svarbu, kai garažas yra šildomas arba naudojamas kaip dirbtuvės.

Sekcijiniai pakeliami garažo vartai

Mūsų siūlomi sekcijiniai pakeliami garažo vartai dėl 42 mm. storio izoliuotų segmentų suteikia labai gerą šilumos izoliaciją, bet jei jūsų garažo sienos yra labai gerai izoliuotos, galite rinktis dar labiau energiją taupančias garažo durys, kurios yra pagamintos iš 67 mm. storio segmentų.

Kaip dar labiau padidinti savo garažo vartų šilumos izoliaciją?

Jei norite dar labiau pagerinti savo garažo durų šilumos izoliacijos savybes, rekomenduojame naudoti durų rėmo komplektą. Plastikinis profilis skiria durų rėmą nuo garažo sienos ir neleidžia susidaryti šiluminiam tiltui. Toks rėmas apsaugo nuo šilumos nuostolių ir padidina segmentinių durų šilumos izoliaciją iki 15%, įskaitant dėka lūpų sandariklių abiejose vartų pusėse ir viršutinėje dalyje.

Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis energiją taupančias segmentines garažo duris?

Mes paruošėme jums sąrašą dalykų, kuriuos reikia atsiminti prieš perkant energiją taupančias garažo duris:

1, Izoliuotos sekcijinės durys sumažina šilumos nuostolius.
2, Šiluminė pertrauka ir dvigubi lūpų sandarikliai padidina šilumos izoliaciją.
3, Naudojant papildomą durų rėmo komplektą tarp garažo sienos ir durų rėmo, šilumos izoliaciją padidės dar 15%.
4, Šilumos praradimo taip pat galima išvengti pasirinkus įmontuojamas duris į vartus ar šonines duris į garažą, nes jos leidžia atidaryti tik dalį vartų, kai norite pasiimti tik dviratį ar kita smulkmeną.

Parašė GRG Group

Siūlome langus ir duris pagamintus naudojant naujausius technologinius sprendimus, kurie išsiskiria aukščiausia kokybe ir modernumu. Mūsų langai yra pagaminti iš geriausių šiuo metu rinkoje esančių PVC profilių.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *