Stiklo paketai su papildomomis funkcijomis

Stiklo paketai su papildomomis funkcijomis
Stiklo paketai su papildomomis funkcijomis

Stiklo paketai su žaliuze viduje (mechaninė saulės, skaidrumo, šilumos kontrolė). Naudojama kompiuterizuotam modernių pastatų apšvietimo ir šilumos kontrolės valdymui, pertvaroms pastatų viduje, operacinių patalpų languose, kur neįmanomas mechaninis žaliuzių valdymas ir reikalinga sterili aplinka.

Stiklo paketai su imontuotais fotovoltiniais elementais: visiškai naujas gaminys naudojamas kaip integruotas į pastatus (daugiausiai stogus)  elektros energiją gaminantis elementas. Gaminamas kartu su MG AB  „PRECIZIKA“. Labai tinka didelių pastatų paviršių, orentuotų į pietų pusę, dengimui, nes tuo pačiu sumažina saulės poveikį ir gamina eletros energiją.

Stiklo paketai su puošybos elementais: dažniausiai naudojami lauko durų puošybai (kombinuojami su neperšaunamais stiklais), atskirų fasadinių detalių ar langų papuošimui (vitražas viduje, išorėje). Paprastai vitražas formuojamas ant paketo paviršiaus nepažeidžiant jo sandarumo ir ilgaamžiškumo. Gali būti su laminuotais šilkografijos piešiniais ir pan.

Stiklo paketai su stiklais, turinčiais papildomas funkcijas (užsitamsinantys ir pan.), padengti UV nelaidžia danga (nepermatomi), su apšvietimo ar vidinio ekrano funkcijomis, taškinio-lietiminio valdymo funkcijomis.

Stiklo paketai su valdomu stiklo tamsinimu.

Parašė GRG Group

Siūlome langus ir duris pagamintus naudojant naujausius technologinius sprendimus, kurie išsiskiria aukščiausia kokybe ir modernumu. Mūsų langai yra pagaminti iš geriausių šiuo metu rinkoje esančių PVC profilių.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *