Stiklo paketo saugumas ir mechaninis atsparumas

Stiklo paketo saugumas ir mechaninis atsparumas
Stiklo paketo saugumas ir mechaninis atsparumas

Šiuolaikiniams langams keliami aukšti reikalavimai jų saugumo lygiui – jie turi užtikrinti pakankamą apsaugą nuo įsilaužimo, vandalizmo aktų, atsitiktinių smūgių, turi būti atsparūs gaisro atveju, ypatingais atvejais turi apsaugoti nuo kulkų ir sprogimo bangos.

Grūdinti, laminuoti, atsparumas ugniai

Grūdinti stiklai turi 6-7 kartus didesnį atsparumą mechaniniam poveikiui, smūgio metu sutrupa į smulkius (4-6mm), žmogui nepavojingus gabaliukus. Grūdinami aukštoje temperartūroje. Techologija sudėtinga, ir paparastai toks stiklas yra 2-3 kartus brangesnis už paprastą.

Laminuotų stiklų viduje esanti plėvelė neleidžia pažeistam stiklui subyrėti ir taip išlaiko mechaninį stabilumą. Nėra aštrių stiklo šukių. 2-3 kartus brangesnis už paparastą. Įvairios stiklo ir plėvelės kombinacijos leidžia pagaminti ugniai, garsui ir smūgiams atsparius stiklus.

Laminuoti specialia plėvele ar užpildais stiklai gali atlaikyti dideles temperatūras ir naudojami kaip ugniai atsparios atitvaros tose  pastatų vietose, kur gali būti žmonių ar vykti jų  evakuacija gaisro metu.

Laminuoti grūdinti stiklai turi abi šias unikalias savybes.

Parašė GRG Group

Siūlome langus ir duris pagamintus naudojant naujausius technologinius sprendimus, kurie išsiskiria aukščiausia kokybe ir modernumu. Mūsų langai yra pagaminti iš geriausių šiuo metu rinkoje esančių PVC profilių.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *