Lauko terasos

Lauko terasos montavimo paslaugos

Lauko terasos

Lauko terasos atsparios aktyviai saulei, vėjui ir lietui, skirtos kavinėms, restoranams, viešbučiams, kaimo sodyboms ir privatiems asmenims.

Lauko terasos sodyboms

Kas nesvajoja apie terasą ar verandą leidžiančia bet kokiu oru reguliariai mėgautis gyvenimu lauke nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro ir ne tik vasaros mėnesiais.

Su mūsų pagalba jus galite turėti šią prabangą namuose ar verslo objekte. Nesvarbu ko norėtumėte, ar tai dengta terasa ar veranda, viskas visiškai priklauso nuo jūsų. Mes turime visiems atvejams sprendimus tiek privatiems asmenims, tiek verslo atstovams

 


Susisiekite su mumis dabar

8 606 79339

Mūsų telefonas užsakyti paslaugas dabar arba tiesiog pasikonsultuoti

arba palikite paklausimą dabar?

Palikite  PAKLAUSIMĄ DABAR  į kuri jums atsakysime per artimiausias 24 valandas. 

Langai, Durys, Terasos, Laiptai, Balkonų stiklinimas

Visos paslaugos iš vieno paslaugų tiekėjo

Įmonė GRG Goup atlieka darbus nuo A iki Z. Vienas skambutis, viena sutartis, vienas už viską atsakingas žmogus.

Lauko terasos – Gyvenimas lauke po dengta terasa

Klasikinė dengta terasa ar veranda siūlo apsaugą nuo vėjo, lietaus ir saulės. Galite praleisti laiką terasoje, kepti kepsnius su draugais ar mėgautis ankstyvo ryto saule, nesijaunindami dėl oro. Tie, kurie norėtų šiek tiek daugiau apsaugos, terasą galėtų išplėsti, kad joje būtų sieninės stiklinės ar kito tipo plokštės su stiklinėmis stumdomomis ar varstomomis durimis, garso izoliacija ir šildymu. Tai paverstu terasą tikru sodo kambariu, taip turėtumėte patogią lauko terasą ir papildomą gyvenamąją erdvę, kai tik jums to reikia.
Priklausomai nuo jūsų pasirinktų funkcijų ir papildymų, dengta terasa gali atrodyti panašiai kaip veranda, ir atvirkščiai. Jums tinkamiausios galimybės priklauso nuo jūsų gyvenimo būdo ir reikalavimų.