Terasos durys

Terasos durys | Pardavimas ir montavimas

Terasos durys

Mūsų siųlomos terasos durys yra aukšto efektyvumo durys. Idealiai tinka namo renovacijai ir naujoms statyboms kurios turi puikų energijos vartojimo taupymo efektyvumą, puikų patvarumą, aukštą saugumą ir elegantišką dizainą.

Slydimo terasos durys

Slydimo terasos durys

Terasos durys iš unikalios profilių sistemos su konkrečia furnitūra, su kuria galima elegantiškai sujungti interjerą su eksterjeru. Ši terasos durų sistema yra be slenksčio.

Stumdomos terasos durys

Stumdomos terasos durys

Šio tipo terasos durys gaminamos iš standartinių PVC ir aliuminio langų profilių su slankiojančia atidarymo sistema ir su nuožulnia ventiliacijos padėtimi.

Lygiagrečios stumdomos terasinės durys

Lygiagrečiai stumdomos durys

Ši terasos durų sistema yra panaši į stumdomas duris, tačiau šios durys gaminamos tik iš PVC profilių. Jo atidarymas taip pat skiriasi savo padėtimi ir mikroventiliacija.

Terasos durys

Mūsų siūlomos terasos durys yra ypač funkcionalios, tvirtos ir lengvai priderinamos tiek prie pastato interjero, tiek prie fasado. Terasos durys pasižymi lengva konstrukcija ir žemu slenksčiu, kuris yra specialiai pritaikytas išėjimui į terasą.

◆ Terasos durys ir langai gali būti pagaminti iš to paties PVC langų modelio;
◆ Terasos durys gali būti su dviejų arba trijų sluoksnių stiklo paketais, su ornamentais, atspindinčiais, tonuotais ar matiniais stiklais.

Aliumininės, Plastmasinės ir medinės terasos durys

Galime pasiūlyti platu durų tipu pasirinkimą: aliuminines, plastmasines ir medines terasos duris, kurios yra gaminamos pagal individualius užsakymus. Iš šiuolaikiškų medžiagų pagamintos durys yra labai patvarios. Jos yra atsparios drėgmės poveikiui, todėl ilgai tarnauja net labai drėgnose, tokiuose kaip baseinai, rūsiai ir panašiose vietose.

Dėl spalvų įvairovės jie lengvai randa vietą ne tik pastato išorėje, bet ir interjere. Mūsų durų terasoms spalvų paletė yra labai plati, todėl yra lengvai priderinamos prie fasado. Patikimi terasos durų mechanizmai padidina jų funkcionalumą, todėl tinka naudoti ne tik gyvenamuosiuose pastatuose, bet ir viešuose objektuose.


Susisiekite su mumis dabar

8 606 79339

Mūsų telefonas užsakyti paslaugas dabar arba tiesiog pasikonsultuoti

arba palikite paklausimą dabar?

Palikite  PAKLAUSIMĄ DABAR  į kuri jums atsakysime per artimiausias 24 valandas. 

Langai, Durys, Terasos, Laiptai, Balkonų stiklinimas

Visos paslaugos iš vieno paslaugų tiekėjo

Įmonė GRG Goup atlieka darbus nuo A iki Z. Vienas skambutis, viena sutartis, vienas už viską atsakingas žmogus.

Mes siūlome ne pigiausius produktus, bet funkcionaliausius, ekonomiškiausius šilumai ir geriausios kokybės.