Turėklai

Turėklai

Turėklai

“GRG Group” yra įvairių tipų turėklų montuotoja. Kiekvienais metais mes savo klientams sumontuojame daugiau nei 1,5 kilometro turėklų. Mes galime pasiūlyti įvairaus tipo turėklus pagal jūsų poreikius.

Mes galime pasiūlyti turėklus pagal jūsų poreikius, tokius kaip įprasti vidaus laiptų turėklai, plokšti plieniniai turėklai, plieninis rėmas su jūsų pasirinktu užpildu, aliuminio turėklai balkonams, stikliniai turėklai su rėmais ar be rėmų, iš plieninio vamzdžio, nerūdijančio plieno vamzdžio arba apvalios ąžuolo medienos ir daugelis kitų.

Populiariausi turėklai berėmės sistemos

Berėmės stiklo sistemos yra sukurtos siekiant pagerinti pastato architektūrines savybes ir suteikti vartotojui maksimalų matomumą. Stiklo turėklams naudojamas apsauginis stiklas, kurio laminuotas ir grūdintas stiklas yra 6 + 6 mm, 8 + 8 mm, 10 + 10 mm, skaidrių arba tonuotų spalvų. Nepaisant to, ar jūsų projektas yra vidutinis namas, ar komercinis pastatas, stiklo turėklų sistemos leidžia lengvai sukurti stulbinančias berėmius stiklo turėklus visu tipu pastatams.

Įvairių formų turėklai

Tiek vidaus, tiek lauko instaliacijai siūlome daugybe įvairių komponentų. Įvairių formų turėklus ir aksesuarus, tokius kaip sieninės jungtys, galiniai dangteliai ir daugeli kitu.    

Tutėklai, Berėmės stiklo turėklų sistemos
Turėklai, Aliuminio turėklų sistemos
Turėklų sistemos

Susisiekite su mumis dabar

8 606 79339

Mūsų telefonas užsakyti paslaugas dabar arba tiesiog pasikonsultuoti

arba palikite paklausimą dabar?

Palikite  PAKLAUSIMĄ DABAR  į kuri jums atsakysime per artimiausias 24 valandas. 

Langai, Durys, Terasos, Laiptai, Balkonų stiklinimas

Visos paslaugos iš vieno paslaugų tiekėjo

Įmonė GRG Goup atlieka darbus nuo A iki Z. Vienas skambutis, viena sutartis, vienas už viską atsakingas žmogus.

Vieno langelio projektų sprendimas

“GRG Group” teikia vieno langelio sprendimą, nuo projekto galimybių analizės, konsultacijos iki produktų pristatymo ir sumontavimo.

GRG Group Rėminės ir berėmės turėklų systemos
GRG Group Rėminės ir berėmės turėklų systemos